Image default
Garaj

Araç İçi Aksesuar Örnekleri

Oto aksesuar mağazaları, gelişen teknoloji ile birlikte sürücülerin yolculuklarını daha keyifli ve konforlu bir hale getirmektedir. Günümüzde otomobillerde geçirilen vakit artmakta, sürücülerde bu durum dolayısıyla daha konforlu ve daha güvenli bir yolculuk yapmak için geliştirilen aksesuarları tercih etmektedir. Sadece güvenlik ve konfor için değil, aynı zamanda göze hitap eden ve aracınızı kişiselleştirebileceğiniz araç içi aksesuarları da mevcut.
Oto aksesuar mağazaları bu ürünlere olan talep ile birlikte her geçen gün sayısını arttırmakta ve bu artan mağaza sayısı, ürünlere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Oto Aksesuar Telefon Tutucu
Oto Aksesuar Telefon Tutucu

Yolculuğunuzu Konforlu Hale Getirecek Oto Aksesuarları 

Gelişen teknoloji ile birlikte artık aracınızda daha konforlu bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Aracınız ile yolculuk yaparken daha güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmak için mıknatıslı telefon tutacağını kullanın. Arabanızın havalandırma bölümüne birinci aparatı yerleştirin, diğer mıknatıslı aparatı ise telefonunuzun arkasına yapıştırın. Mıknatıslı bölümü havalandırma kanalındaki parçaya oturtun. Bu aksesuar ile birlikte yolculuk esnasında telefon görüşmesi yapabilir, aynı zamanda navigasyon ile yol tarifi alabilirsiniz.Bir diğer ürünümüz ise oto şarj aleti. Yolculuk esnasında cep telefonu şarjınız biter ise artık bir çözümünüz var. Aracınızın çakmaklığına takılan soket ile telefonunuzu yolculuk esnasında şarj edebilirsiniz.Araç torpidonuza koyduğunuz eşyaların kayıp düşmesini engellemek istiyorsanız, kaydırmaz torpido aparatları kullanabilirsiniz.

Oto Aksesuar Mağazaları
Oto Aksesuar Mağazalarında Neler Bulunur?

Güvenli Bir Yolculuk İçin Gerekli Oto Aksesuarları

Oto aksesuar endüstrisinin en önem verdiği konulardan biri de güvenli sürüş. Daha güvenli bir yolculuk için tasarlanan ürünlerden biri olan Head-up display, aracınız seyir halindeyken hızınızı kontrol etmek için gözünüzü yoldan ayırmanızı gerektirmez. Head-up display araç hızını sürücünün görüş alanında cama yansıtarak sürücünün tüm dikkatini sadece yola vermesini sağlıyor.

Bir diğer ürün ise çocuk sahibi olan sürücüleri oldukça ilgilendiriyor.Çocuk emniyet kemeri ile çocuğunuzu olumsuz durumlarda oluşabilecek zararlardan koruyun.

Benzer Yazilar

Yeni Audi Q3 Şimdi Daha Sportif ve Daha Büyük

Editor

2019’un En Çok Tercih Edilen Araçları Hangileri?

Ahmet DOĞDU

Dünyada En Çok Tercih Edilen Spor Araçlar

Ahmet DOĞDU

PORSCHE PANAMERA SPORT TURISMO

Ahmet DOĞDU

Ninebot Elektrikli Scooter İncelemesi

Editor

Yeni Renault TALİSMAN

Editor