Image default
Genel

Arda – Berkay Kavgasında Son Durum

2018 yılının Ekim ayında Emirgân’daki bir işletmede şarkıcı Berkay’ın üstelik eşi Özlem Şahin’in yanında burnunu kırarak silah çeken Arda Turan magazin gündemine bir anda oturmuştu. Bu olayın arkasından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı geniş çaplı soruşturma başlatma kararı almış ve Arda Turan adliyeye ifade vermeye getirilmişti.

Savcılık hazırladığı iddianamede öyle bir liste sıraladı ki eğer bunlar mahkemece onanırsa Arda’nın başı çok fena dertte…

12.5 Yıl Hapis İstemi

Savcılık tarafından hazırlanan iddianamede ruhsatsız silah bulundurmak, kasten adam yaralamak, öldürmeye teşebbüs etmek, tehdit ve cinsel taciz suçlamaları olmak üzere 12.5 yıl hapsi isteniyor. Eğer bu iddianame onanırsa Arda Turan 12.5 yıl hapis yatabilir.

Peki Ya Berkay?

Tabi adalet tek taraflı yaklaşmadı olaya. Emirgân’da yaşanan arda berkay kavgası son durum ne olayına ilişkin olarak şarkıcı Berkay için 2.5 yıl hapis isteniyor. Şu an dosya halen incelemede ve henüz mahkemeye çıkacakları tarih belli olmadı.

Arda’nın Futbol Kariyerini de Olumsuz Etkiledi

Emirgân’da yaşanan bu kavga sadece olayın magazin boyutuyla sınırlı kalmasına neden olmadı. Bunun yanı sıra Arda’nın futbol kariyerine de gölge düşürdü. Öyle ki Barcelona’dan kiralık olarak Medipol Başakşehir takımına transfer olan Arda’nın değeri tam 33.5 milyon euro düştü. Gerekçe olarak Arda’nın Emirgân’daki bir işletmede şarkıcı Berkay ile yaşadığı arda berkay kavgası gerekçe gösterildi.

Barcelona Kulübü Olayı Yakından İzliyor

Öte yandan Arda’nın kulübü Barcelona takımının orta saha futbolcusunun böyle bir olaya karışmasından ötürü derin bir üzüntü ve aynı zamanda büyük bir endişe duyduklarını sözlerine ekleyerek olayı yakından mercek altına aldıklarını söyledi. Eğer Arda hakkında ceza onanırsa Arda’nın kulüpten ihraç edilmesi bile gündeme gelebilir. Olayla ilgili olarak Berkay ise uzun süreden beri arda turan hapse girecek mi konusuna ilişkin sessizliğini korumaya devam ederken gerçekten de Arda evli olan bir kadına sözlü tacizde bulundu mu ya da Berkay’a silah doğrulttu mu dersiniz… Bunu elbette yeni görüntüler ve de her şeyin ilâcı zaman gösterecek başkası değil…

Benzer Yazilar

Şampiyonlar Ligi Gecesine Türk Damgası

Editor

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Türkiye’de Top Koşturan En Yakışıklı Futbolcuları Belirliyoruz

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Ahmet DOĞDU

İyi Gitmeyen Bir İlişki Nasıl Düzeltilir

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlarda İlk Baktığı Yerler

Ahmet DOĞDU