Image default
Vajinalog + 18

Arzulanmak İçin Bunları Yapmalısınız

Erkeklerin ilgisini çekecek ve erkeklerin arzuladığı bir kadın olmak istiyorsanız bilmeniz gereken bir şeyler var demektir. Nitekim arzulanmak için yapmanız gereken şeyleri dikkatle inceledikten sonra her yönüyle erkeklerin adeta birbiriyle yarışırcasına size tutkuyla bağlandıkları kadınlardan birisi haline gelmeniz işten bile değildir. Ortada duran bu özelliğine dayanarak erkekleri baştan çıkarmanın yolları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğal Görünümü Koruyun

Makyaj elbette kadınların olmazsa olmaz kişisel bakımlarından biridir. Ancak erkekler kadınların söz konusu kişisel bakımlarını kesinlikle abartmamasını ve doğal güzelliklerini açığa çıkarmasını istemektedir. Evet yine kozmetik ürünler kullanmalı, saçınızı kaşınızı gözünüzü elden geçirmelisiniz. Fakat yine de bunlar doğallığınıza kesinlikle gölge düşürmemelidir.

Erkeğin Yanında Rahat Olun

Erkekler yanında rahat davranan kadınlardan çabuk etkilenir ancak bu rahatlığı dengelemek sizin elinizde. Çekingen durmak ve de sürekli somurtkan olmak arzulanmak için bunları yapın yönünden en büyük handikaplar arasında gelmektedir. İşte bu durumla karşı karşıya kalmamak adına erkeğin yanında rahat olmanız gerekir.

Seksi Bacaklarınızı Ona Gösterin

Erkeklerin tahrik oldukları kadınsı bölgeler arasında kalçadan sonra bacaklar gelmektedir. Fetiş erkeklerin seksi bacaklar görerek onlara hayran kaldıkları ve hatta normal cinsel ilişkinin önüne koydukları bilinen bir gerçek. İşte söz konusu bu özellik dikkate alındığı zaman bacaklarınızı sergilemeli ve arzulanmalısınız.

Kalçalarınızı Öne Çıkarın

Erkeklerin arzu ettikleri kadınlardan bir diğeri de kuşku yok ki kalçalarıyla kendini gösteren erkek tipi olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu yönüyle erkekleri etkilemenin yolları açısından kalçalarınızı öne çıkararak erkekleri baştan çıkaran ve tüm seksiliğiyle onların vazgeçilmezi haline gelen kadınlardan birisi olmayı gerçekten de başarmış olacaksınız. Bu yönleriyle de erkeklerin vazgeçilmezi haline gelmiş olmayı sizler başarmış olacaksınız.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Ortalama Boşalma Süresi Ne Kadardır?

Ahmet DOĞDU

Dokunmadan Tahrik Etme

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Ahmet DOĞDU

Bar Refaeli

Ahmet DOĞDU

Shakira 32 Süper Seksi ve Sıcak Resimleri

Ahmet DOĞDU

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor