Image default
FelsefErkek

Aşık Olan Erkek Nasıl Belli Olur?

Karşınızda şöyle eli ayağına dolaşan, arada saçmalayan, ne diyeceğini bilemeyen ve soğuk terler döken bir adam mı var? Sizce o size aşık olabilir mi? Evet evet yanlış duymadınız. O size aşık..Bu üç harfli tılsım işte adamı bu hale getiren.. Sözlerin bir türlü cümle haline gelemediği, nasıl davranacağını bilemeyen o adam belki de sizin hayatınızın kalan kısmı. Belki de diğer yarınız? Kim bilebilir? Aşık olan erkek, öyle anlaşılması zor ve üzerine çokça düşünmek gerektiren bir halde durmaz karşınızda. Her hali aşık olduğunu bağırır.

asik-olan-erkek-belli-ederm

Küçük notlarla ve sürprizlerle tek derdi kalbinizi kazanmak olan bir adamsa tam olarak gözlerinizin içine bakan, ona mutlaka bir şans vermelisiniz. Aşk, özellikle de aşık bir erkek her zaman kapıyı çalmaz malum. Karşılıksız aşkın esaretinden körleşen kalpler böyle özel adamları hemen fark edemez belki ama onlar her haliyle kendini açığa vurur. Sizi görmek için bahaneler üreten, her dediğinizi yapmaya hazır ve nazır bekleyen ve tabiri caizse sizi prenses biri sanan o adam size aşık olabilir. Kırmamak incitmemek için özel bir çaba sarf eden adam sizi sadece sevmiyordur aynı zamanda da sırılsıklam aşıktır da.

erkekler-nasil-asik-olur

Farklı ve kendine özgü yapıdaki erkekler daha sır olabilir aşık olma konusunda. Onları çözmek zaman alabilir. Ama kesinlikle bir şansı hak eden özel adamlardır onlar. Aşık olan erkek hislerini açığa vurmanın fırsatını kollayan bazı hareketler sergiler. Gözlerinde hem utangaç hem sizi göz hapsine alan kıskanç bir adam vardır. Sevmek bir yana aşık olmak bir yana diyen bir partner her zaman idealdir. Sizden mesaj aldığında yüzünde güller açan orijinal aşıklardansa kaçırmamak en güzeli.

Benzer Yazilar

Kadınların Tahammül Edemediği Sekiz Erkek Davranışı

Editor

Psikolojik Sorunları Olan Erkekler Nasıl Davranır?

Ahmet DOĞDU

Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Felsefe Erkeği Çekici Kılar Mı?

Ahmet DOĞDU

En İyi Arkadaşı Kadın Olan Erkeklerin Yaşadığı 7 Durum

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz