Image default
FelsefErkek

Aşıkların Yaptıkları Sık Hatalar

Aşıkın gözü kör kulağı sağır derler. Gerçekten de böyledir. Aşık olan kişiler hayatı adeta toz pembe görür ve yaşar. Bu bakımdan her şeye gülüp geçer her zaman mutlu olunacak bir şeyler bulabilme noktasında zorluk yaşamazlar. Bu bakımdan aşıkların sıklıkla yaptığı hatalar aslında sayılmakla bitmez. Ancak gerçekten de dikkat çeken yönlerine dayanarak her anlamda aşıkların sahip oldukları hatalar bir arada bulunmaktadır.

Bütün bu özelliklerine yönelik olması bakımından değerlendirildiği an her açıdan aşıklar şu hataları yapar:

– Yalnızlığa çekilir

– Beğenilerinden taviz vermeye başlar

– Ertelemeye başlar

– Ne dediğini bilmez adeta dili lal olur.

Yalnızlık

Belli başlı özelliklerden birisi olarak aşık hataları arasında gelmesi açısından aşık ister erkek olsun ister kadın ortak özelliği arkadaşlarından kendini soyutlaması tamamen yalnızlığa çekilip aşıkını düşünmesi olmaktadır. Bu münasebetle her yönüyle yalnızlığa ihtiyaç duyması adına sorumlulukları olan niteliklerle yalnızlıktan zevk almaya odaklanmaktadır.

Ertelemek

Bir diğer sıkça yapılan aşıklık hataları arasında sorumlulukların, görevlerin kısacası her şeyin ertelenmesi, mazeret uydurulmasıdır. Bunlar da sıklıkla yapılan hatalar arasında gelmesi adına her anlamda dikkat çeken özellikleriyle belli başlı unsurlarıyla ertelemek de aşıkların sıkça yaptıkları hatalar arasında gelmektedir. Bu hatalar da tamamen farklı özelliklerine dayanarak bir arada bulunmaktadır.

 

 

Dili Lal Olmak

Aşıkların gerçekten dili tutulur konuşamaz. Hele ilk anlarda aşıkın karşısında sus pus hale gelmek özellikle erkeklerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorundur. Kadın ise bıyık altından gülümsemeler ile sevgisini belli etmeden aslında sevgilisiyle sözsüz iletişim kurmaktadır. Tüm bu özelliklerle aşıkların hatalarını en popüler olanlarıyla bu şekilde dile getirmek mümkün olmaktadır. Bu da her yönüyle onun eşsiz özelliklerini yansıtması adına gerçekten de farklı özellik anlamını taşır.

Benzer Yazilar

Erkekler Neden Cinselliğe Daha Düşkün ?

Ahmet DOĞDU

Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları

Kadınlara Söylenmeyecek 16 Cümle

Editor

Kadınların En Sevdiği 3 Erkek Parfümü

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Yorum Yaz