Image default
Vajinalog + 18

Aşkı Alevlendirmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Hayatta olduğu gibi ilişkilerde de bir sıradanlaşma yaşanabilir ve bu sıradanlaşmadan kurtulmak için çeşitli yöntemlerin denenmesi ve ilişkiye farklılık katılması gerekmektedir. Peki, ilişkiye nasıl renk katılır, aşkı alevlendirmek için yapılacak etkili yöntemler nelerdir?

Sevginizi Göstermek Önemli

1. Onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatın; gün içerisinde ona yazacağınız küçük notlarla, mesajlarla ya da maillerle sevdiğinizi ona hissettirin. Odanın bazı yerlerine küçük çikolatalar bırakıp üzerine notlar yapıştırın ve yüzünde bir tebessüm oluşmasını sağlayın. Çiftler önemsenmek ve önemsendiğinin başkaları tarafından görülmesini ister bu yüzden onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin.  Erkekler her ne kadar kalabalık ortamlarda böyle konuları konuşmaktan hoşlanmasa da kadınlar bu durumdan hoşlanır. Bunu göz ardı etmemek gerekir.

Önceliklerinizin Farkına Varın

2. Önceliğinizin eşiniz olduğunu hissettirin; İlişkiye nasıl renk katılır hususunda bu konuya da önem vermek gerekmektedir. Özellikle eve girdiğinizde ikinizden başka her şeyi dışarıda bırakın ve zamanınızı birlikte geçirmeye özen gösterin. Arkadaşlarınızla daha az eşinizle daha fazla vakit geçirin. Mesela bir film izleyin ve bu sırada telefonlarınızı kapatarak dışarıdan gelecek herhangi bir huzursuzluğun önüne geçin.

Güvenin ve Birlikte Vakit Geçirin

3. Birlikte zaman geçirin;  gün içerisinde elbette yoğunluk yaşıyorsunuz fakat günün yoğunluğunu eşinizle beraber atın. İş çıkışı beraber kahve içebilirsiniz veya o sevdiğiniz parkta güneşin batışını izleyebilirisiniz.  Unutmayın öncelik beraber vakit geçirmeniz.

4. ilişkide güvensizliğe yer vermeyim. Unutmayın o sizin sevgiliniz ve siz onun sahibi değilsiniz. Eşinizi kısıtlamaktan ve kurallar koyarak onu sıkmaktan vazgeçin. Ona olan sonsuz güveninizi hissettirin ve gerçekten güvenin.

Sorunlara Çözüm Odaklı Yaklaşın

5. Sorun yaratmayın, çözüm üretin;  karşınızdaki eşiniz ve sorunlu zamanlarında onun yanında olmalısınız. İlişkiye nasıl renk katılır, canlı tutulur hususunda problem çözücü olmak oldukça önemlidir. Hem onun yanında olduğunuzu hissettirirsiniz hem de derdine derman olursunuz. Problem çözmek karşınızdakinin onun için çabaladığınızı görmesi açısından oldukça mühimdir.

Benzer Yazilar

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Cinsel Yaşamı İyileştirmeye Yönelik Öneriler

Ahmet DOĞDU

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Editor

Erkekler’de Bazı Nedenlerden Dolayı Cinsellikten Soğuyabilir.

Editor

Sertleşme Sorununa En Doğal Çözümler

50 Yaşının Üstündeki Erkeklerde Sex Sorunları

Ahmet DOĞDU