Size iyi gelecek uygun kişi kim ve onu nasıl tanıyacaksınız. Elbette onu siz bulacaksınız ancak o kişiyi ararken hata yapmamanız adına asla çıkılmaması gereken... Asla Çıkılmaması Gereken 5 Kız Tipi

Size iyi gelecek uygun kişi kim ve onu nasıl tanıyacaksınız. Elbette onu siz bulacaksınız ancak o kişiyi ararken hata yapmamanız adına asla çıkılmaması gereken kız tipleri ile ilgili size bazı ipuçları sunmak istedik.

Mutlu olmak istiyorsanız şu beş tip kızdan uzak durun.

 

. Aşırı Kıskanç Kızlar

Elbette ki her insan sevdiğini biraz kıskanır. Ancak bazı kadınlar var ki, kıskanmayı çok uçlara taşıyarak sevgilisine hayatı zindan eder. Sizi, kendisi olmadan bir yere göndermek istemez. Gitmeniz gerekse bile, sürekli arayıp kontrol ederek sizi bunaltabilir. Bu nedenle, kıskançlığı abartan ve ilişkinizi cehenneme çevirme potansiyeli olan kızlarla çıkmamaya özen gösterin. Aksi takdirde bu ilişkinin sonunda üzülebilirsiniz.

 

asla-cikilmamasi-gereken-kizlar

 

. Bencil Kızlar

Siz siz olun asla bencil bir kızla çıkmayın. Aşk, iki kişinin her anlamda uyuşması demektir. Eğer çıkmayı düşündüğünüz kız, her fırsatta kendini ön plana çıkarıyor ve bütün durumları kendi lehine çevirmeye çalışıyorsa ondan uzak durun. Çünkü ilişkinin ilerleyen safhalarında bu durum daha da can sıkıcı olmaya başlayabilir.

 

dirdir-yapan-kadinlar

 

. Silik Kızlar

Erkeklerin yanındaki kadınlar, onların çevrelerinde daha karizmatik görünmesini sağlayabilir. Eğer çıkmayı düşündüğünüz kız kendine güveni olmayan silik bir tip ise bir kez daha düşünün. Kendinden emin, yanınızda hiç de sönük durmayacak bir kız arkadaş her zaman iyi bir partner olacaktır.

asla-cikilmayacak-kiz-tipleri

 

. Dedikoducu Kızlar

Dedikodu seven bir kız her zaman ömür törpüsüdür. Eğer böyle biriyle çıkmayı düşünüyorsanız yapmayın.

 

bazi-kadinlar

. Ağzı Bozuk Kızlar

Hanımefendilik bir kızın cazibesini arttıran en önemli etkenlerden. Ağzı bozuk bir kızla çıkmak sizi her zaman zor duruma düşürecektir, dikkatli olun. Ağzı bozuk, serseriler gibi sürekli küfreden kızlar hiç de çekici değillerdir, bizden söylemesi.

 

 

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir