Image default
Garaj

Aston Martin DB11 Özellikleri

2016 model Aston Martin markasının DB11 modeli eşsiz performans ve kusursuz bir sürüş keyfi sunmaya devam etmesi yönüyle fark yaratmaya devam ediyor. Coupe tip kasaya sahip olan otomobil, tutkunları için lüks olmaya devam ediyor.

Performans

  • Saatte tam 334 km hıza ulaşabilen aston martin db11 spor otomobil tutkunlarının vazgeçemeyeceği modeller arasında gelmektedir.
  • 0-100 km hızlanmasını sadece 3.7 saniyede gerçekleştirebilmektedir.
  • 639 bg/6500 d/d özelliğiyle güçlü motoru bulunmaktadır.
  • 700 nm/1500 d/d tork üretebilme kapasitesine sahiptir.

Teknolojik Tasarım

Spor otomobil tutkunlarına yönelik olarak aston martin 2019 modelinde sürücüsünü sarıp sarmalayan en son teknolojik donanımlar bir arada bulunuyor. Geniş ekran multimedya sistemi, arka park sensörü, güncel 3D harita ve yol yardımı, bardak tutacağı, gözlük bölmesi, Isofix kontrol sistemi, azami hız kontrol sistemi ve daha birçok yenilikleriyle fark yaratmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor.

Teknik Özellikleri

Bununla birlikte aston martin db11 coupe kasa tipinin 5204 cc silindir hacminin bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Öte yandan V8 motoruyla kusursuz bir yol arkadaşı olmaya devam eden spor Aston Martin özellikleri arasında gelmektedir. James Bond karakterinin de vazgeçemediği otomobil markalarından birisi olması bakımından her yönüyle fark yaratmaktadır.

Fiyatı

2018 model otomobilin 200.000$ başlangıç fiyatıyla Amerika’da satışa sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Tüm yenilikçi yapısıyla ve eşsiz teknolojik tasarımıyla fark yaratmaya devam eden otomobilin tüm yönleriyle tutkunlarının karşısına çıkmaya devam ettiğini kesinlikle ifade etmemiz gerekiyor. Bu da her anlamda fark yaratan yönlerini ortaya koymaya devam etmesi adına gerçekten de son derece önem teşkil eden konular arasındaki yerini korumaya devam eder.

Her bakımdan siz de Aston Martin’in 2018 model coupe tipine sahip olabilir ve ustalığın baştan aşağı eşsiz performansla buluşturulduğu bu en yeni modele her açıdan sahip olma imkanı bulabilirsiniz. Elbette ortada duran bu yaklaşımlar da tamamıyla son derece eşsiz yönlerinden birisi olmayı sürdürmekte olan yaklaşımlar arasında gelir. Bu da her anlamda eşsiz yenilikleri arasında gelmesi adına son derece önemlidir.

Foto Galeri

Benzer Yazilar

Lotus Elise

Ahmet DOĞDU

LAMBORGHINI AVENTADOR LP700-4

Ahmet DOĞDU

İşte Yeni Honda Civic Type-R

Editor

Audi A5 İnceleme

Editor

2019 Yılında Ülkemizde Satılan 4 Farklı Kamyonet Modeli

Editor

Volkswagen Scirocco GTS

Ahmet DOĞDU