Image default
Garaj

Aston Martin Dubai Satışlarında Zirvede

İngiliz marka Aston Martin otomobilleri dünyada en çok Dubai’de satılıyor. Türkiye distribütörlüğünü üstlenen D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya Dubai’deki satışların hemen arkasında Türkiye’nin geldiğine dikkat çekerek 2018 yılındaki enflasyona rağmen satış hedeflerini tutturduklarını başararak 18/18 satışı yapabildiklerini vurguladı.

36 Ay %0 Faiz Kampanyası Etkili Oldu

Öte yandan aston martin 2019 fiyatı açısından 36 ay %0 faiz kampanyasını uygulamalarının bu satış hedeflerini tutturmalarında en büyük etkiye sahip olduğunu da sözlerine ekleyen sektörün lider otomotiv şirketlerinden Aston Martin Türkiye, bundan böyle de 2019 yılındaki satış hedeflerini de tutturmak için buna benzer kampanyaları sunmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

2019 Yılında da İddialıyız

D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya yine 2019 yılında da ekonominin normalleşme sürecine girmesinin ardından aston martin fiyatları konusunda satış hedeflerini 20’ye çıkarttıklarını belirterek buna da kesinlikle ulaşabileceklerini belirtti. Böylelikle yeni yıl hedeflerini de her yönden gerçekleştirme imkanına sahip olarak bu konuda da kesin olarak kararlı olmaya devam ettiklerinin her yönden altını çizdi. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman her yönüyle kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşımla 2019 yılında da iddialarının arkasında yer aldıklarını belirtiyor.

Son 5 Yılda Satış Rakamları Artıyor

Öte yandan Aston Martin’in Türkiye’de şu son 5 yıldır satış rakamlarının giderek arttığını belirterek kendilerinin de bu yönden takdir topladıklarını da sözlerine ekliyor. İşte ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman aston martin dubai satışlarının ardından ülkemizdeki satışların ikinci sırada yer almaya devam ettiğinin altı çiziliyor. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alınarak değerlendirildiği zaman her yönüyle gerçekten de satışlarda son derece istikrarlı bir grafik çizmeye devam ettiklerini belirtmek mümkün olacaktır. Tüm bunlar da her yönden son derece önem teşkil eden konulardan birisi olması yönüyle gerçekten de karşımıza çıkan nitelikler olarak kesinlikle değerlendirilmelidir.  Elbette bunda Aston Martin 36 ay %0 faiz ve kur farkının etkili olduğunu da her yönden dile getirdi.

Benzer Yazilar

2019 Yılında Ülkemizde Satılan 4 Farklı Kamyonet Modeli

Editor

Porsche stüdyolarında tasarlanan kızaklar

Ahmet DOĞDU

2019 Yılında Gözler Önüne Çıkacak En İyi 15 Otomobil

Editor

T-REX 16S by Campagna Motors

Ahmet DOĞDU

Audi A5 İnceleme

Editor

Araç Kaplama Sanattır

Ahmet DOĞDU