Image default
Vajinalog + 18

ATEŞLİ BİR GECE İÇİN BUNLARI UYGULAYIN

Partneri ile unutulmaz bir gece yaşamak her erkek ve kadının isteyeceği bir durumdur. Kimi zaman oldu bittiyse gelen, yarıda kalan, isteksizlikle sonuçlanan bu durumla özellikle erkekte ve kadında çeşitli psikolojik sorunlara yol açabilmekte veya zaten var olan psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle ateşli bir gece için öncelikle psikolojik bir hazırlık safhası olmalıdır. Ardından diğer aşamalara geçilebilir.

* Kendinizi Hazırlayın

İsteklilik halinizin giderek artması için hem zihin olarak, hem mekân olarak ve hem de bedensel olarak hazırlık içinde bulunmalısınız. Hedefe odaklanmalı, ancak romantik bir ortamda hazırlamalısınız. Bunun bir oldubitti olmadığını karşı tarafa hissettirmek için mümkün olduğunca temiz, bakımlı ve iyi görünüme sahip olmanız gerektiğini belirtmekte fayda var.

* Özel Hissettirin

Ateşli bir gece için her zamankinden farklı bir yaklaşım sergileyin ve partnerinizi çok daha özel hissettirin. Hafif bir yemek sonrası günün yorgunluğunu atması için ona masaj yapabileceğinizi söyleyin. Yemek boyu zaten ön hazırlıkları yapmış, karşı tarafın ilgisini uyandırmış ve ambiyansı hazırlamış olmanız gerekiyordu. Şimdi ise masaj yaparak onu düşündüğünüzü hissettiriyorsunuz. Onu iyi hissettirmeye çabaladığınızı vurguluyorsunuz. Bedensel ve zihinsel tüm hazırlıklar yukarıda bahsettiğimiz mekan ve ortamın havası ile de pekişince ve masum dokunuşlar, cinsel arzuyu arttırmaya yönelik hareketlere dönüşünce sonuç kaçınılmaz olacaktır.

* Sürprizleriniz Olsun

Tüm bu yakınlaşmalardan sonra atağa geçeceksiniz ancak başka bir odada daha önceden yapmış olduğunuz uygun bir alan hazırlığı, sizin uzun bir geceyi arzuladığınızın göstergesi olacaktır. Partnerinizin gözlerini kapatarak bu hazırladığınız odaya doğru götürebilir ve gözlerinizi açmasını söyleyerek ona sürpriz yapabilirsiniz. Ateşli bir gece için bu tür küçük sürprizler isteklilik ve duygu yoğunluğunu arttırmada etkili olacaktır.

 

Benzer Yazilar

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.5

Ahmet DOĞDU

Cinsel İsteği Ve Performansı Arttıran 10 Besin

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 3

Ahmet DOĞDU

Hilary Rhoda

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Sık Yaptığı Seks Hataları

Ahmet DOĞDU

Yakıcı Yaz Aşkları

Editor

Yorum Yaz