Image default
Vajinalog + 18

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Erkek ve kadının cinsel hayatını canlı tutmak ve bunu ateşli bir geceye dönüştürmek için birkaç önerimiz var. İlk olarak size vereceğimiz bu önerileri yapmak ve kendinize güvenmeniz gerekiyor. Her şey denemeye değerdir.

BİRBİRİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN

İlk olarak bununla başlayın. Evlendiniz diye kendine özen ve bakım bitmemeli. Çünkü her iki taraf için her zaman bakımlı gözükmek daha keşfedilecek çok detayın olduğunu göstermektir. Bu gizlenmiş detayları romantik bir akşam yemeği sonunda hafif bir müzikle ilk ten temasında heyecanlı hareketlerle karşı tarafa yansıtmanız lazım. İşte bu şekilde ateşi doruklarda yaşayacağınıza inanıyoruz.

SABAHTAN HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN

Bu önerimizi yapmak kadınlara düşüyor. Ateşli bir gece için sabahın erken saatlerinden hazırlanmaya başlamalısınız. İşe gitmeden önce tutku dolu bir öpücük ya da bulduğu zaman onu şaşırtacak şehvetli mesajlar, gece için partnerinizin konsantre olması gerektiğine dair ufak işaretlerdir.

MUM IŞIĞINDA BİR AKŞAM YEMEĞİ

‘Erkeklerin kalbi midesinden geçer.’ Diye boşa dememişler. Biraz daha özen göstererek yani yemeklere aşkınızı da katarak mükemmel hafif yemekler yaparak erkeği etkileyebilir ve onu size karşı şehvetli hale getirebilirsiniz.

 

BİRBİRİNİZE TENSEL TEMASLARDA BULUNUN

Her insan tensel temasların daha sıcak ve samimi olduğunu bilir. Sizde bu bilinen şeyi biraz daha cilveleştirerek küçük parmak hareketleriyle karşı tarafa yansıtın. Erkekler özellikle tensel temasları sevdiği için bu konuda çekinmeyin. Ve göz teması işte bu da unutulmaması gereken bir ayrıntı. Karşı cinse ilgi odağının sadece kendisi olduğunu gösterin.

 

ISLAK VE KAYGAN VÜCUTLAR

Temiz biraz nemli ve ıslak bir vücut cinsel ilişki sırasında her iki tarafında birbirini tamamıyla hissetmesini sağlar. Mükemmel geçen akşam yemeğinden sonra güzel bir duşa girmek teninize bu ıslaklığı vererek sizi daha çekici kılacaktır.

Benzer Yazilar

irina shayk

Ahmet DOĞDU

Lana Del Rey

Ahmet DOĞDU

Evlilikte Cinsel Açıdan Sorun Yaşamamak İçin 5 Altın Kural

Ahmet DOĞDU

Erkek Mastürbasyonuna Dair Daha Önce Duymadığınız Gerçekler

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Sorunun Çözümü Var Mı?

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişkide Fit Performans Nasıl Yakalanır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz