Image default
Vajinalog + 18

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Her erkeğin arzusu partneriyle ateşli bir gece geçirerek partnerini zirveye doğru çıkarmak istediğidir. Seks anında genellikle aktif rol erkeklere düşmekte bu yüzden erkekler partnerinin mutluluğu için büyük sorumluluğun altına girmektedir. Bu nedenle cinsel fantezi önerileri için dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir.

Partnerinizi Hoşlandığı Şeyleri Bilin!

Ateşli bir gece ve unutulmaz bir seks deneyimi isterseniz öncelikle yapmanız gereken seks yapacağınız sevgilinizi iyi tanımaktır. Partneriniz hangi şekillerde seksten daha çok zevk aldığını, ilişki sırasında nelerden hoşlandığını bilmeniz avantaj sağlayacaktır.

Kendinizi Tanıyın Sınırlarınızı Bilin!

Partnerinizle ilişkiniz üst düzeyde ve onu çok iyi tanıdığınız düşünüyorsunuz fakat kendi  sınırlarınızı biliyor musunuz?  Seks anında daha önce deneyimlemediğiniz hatta hoşunuza gitmeyecek bir pozisyon sizin ve partneriniz içinde hoş olmayan sonuçlar doğurabilir.

Plansız Başlayan Seks Ateşli Şekilde Sonuçlanabilir

Planlayarak uygun zamanlarda seks yapmak hazırlık açısından mantıklı olsa da ani gelişen sürpriz cinsel ilişki yeni heyecanlar yaratabilir ve beklemediğiniz şekilde muhteşem şekilde olabilir. Çünkü ani gelişen seksle yaşanılan arzu ve şehvet duyguları tavan yapar. Bu sayede çift olarak bulutların üstünde uçabilirsiniz.

İdeal Seks Pozisyonunu Seçin

Kendinizi ve partneriniz tanıyorsanız en çok ilginize çeken zevk veren favori pozisyonunuzu da belirleyin. Sevdiğiniz pozisyonları dönüşümlü şekilde uygulayın.

Seksi İç Çamaşırlar ile İlişkinize Renk Katın

Partneriniz ve kendinize alışveriş yapmaktan çekinmeyin. Günümüzde artık  seksi fantezi iç çamaşırları olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Ateşli bir gece için bu öneriye kulak verin.

Kendinize Farklı Roller Biçerek Fantezilerinize Kulak Verin

Farklı rollere bürünmek için illa oyunculuk eğitimi almaya gerek yok. Doğaçlama yaparak çok güzel biçimde farklı rollere bürünebilir ve fantezilerin doruğuna ulaşabilirsiniz. Farklı rollere bürünürken değişik fantezi kıyafetleri giymekten çekinmeyin. Süper kahraman, seksi temizlikçi ve bir çok farklı kıyafetler giyerek değişik cinsel fanteziler yapabilir ve seks yaşamınıza renk katabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Cinsel İlişkide Erkeğe ve Kadına Zevk Veren 7 Şey

Editor

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Bir Ön Sevişme Savaşı; Tek El ve Kopça

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin İlişki Sırasında Duymak İstedikleri Sözler

Ahmet DOĞDU

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

1 Dakikada Boşalıyor Musunuz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz