Image default
Erkek Moda

Athena Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı

Herkesin bir vazgeçilmezi vardır. Kimisi oduncu gömleklerinden vazgeçemez, kimisi bol kesim tişörtlerinden… Gökhan Özoğuz kıyafetleri seçiminde hiç birinde vazgeçmiyor. Bol kesim tişörtler, oduncu gömlekleri, dar pantolonlar Athena Gökhan’ın tarzındaki en iddialı parçaları oluşturuyor.

Ben Böyleyim!

Yıllardır marjinal giyim tarzı ile dikkat çeken Gökhan, farklı parçaları ve aksesuarları bir araya getirerek kendisine, cesur ve iddialı bir tarz yaratıyor. Gökhan Özoğuz’u, bir kot bir tişört ile görmek neredeyse imkansız. Gökhan Özoğuz kıyafetleri çoğu zaman bir kot, bir tişört, bir oduncu gömleği, bir bere, bir parka, bir çift renkli çorap ve bir araya getirmenin aklınıza gelmeyeceğini aksesuarlardan oluşuyor.

Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı
Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı

Davetlerde de Marjinal

Günlük hayatında zıt renklerden, uyumsuzluğun uyumundan ve farklılığından ilham alan Gökhan Özoğuz giyim tarzı, davetlerde de değişmiyor. Özoğuz, ikiz kardeşi Hakan Özoğuz’un düğün töreninde marjinal bir takım elbise tercih etmişti. Siyah takım elbisenin kesim detayları, Özoğuz’un farklı ve salaş tarzının yansımalarını oluşturmuş.

Stoklarda Bere Kalmadı

Jüri üyeliği yaptığı “O Ses Türkiye” yarışmasında stüdyodaki ortamın sıcaklarından habersiz olsak da stüdyodaki tek berelinin Gökhan Özoğuz olduğunu biliyoruz. Renkli tarzının en dikkat çeken detayı, tercih ettiği bereler olan Athena Gökhan’ın saç ve sakal kesimleri de bere ile uyum sağlıyor.

Gökhan Özoğuz Giyim
Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı

Hem Tarz Hem Rahat

Renkler ve zevkler, yüzyıllardır olduğu gibi bugün de tartışılmıyor. Athena Gökhan’ın tarzı bir kesim tarafından beğenilse de bir kesim, bu tarzdan hoşlanmıyor. İki tarafında sakinleşmesini bu kaosta her hangi bir galip olmadığını açıklar, fikir birliğine varmalarını temenni ederiz. İşte o fikir birliği Gökhan Özoğuz giyim tarzının her şeye rağmen rahat ve salaş olmasıdır. Athena Gökhan’ın; ağ kesimi geniş pantolonları, bir beden büyük olan parkaları tarzını oluştururken kendi rahatlığından ödün vermediğinin en önemli göstergesi. Rahatlığı ile kendi modasını yaratan Athena Gökhan’ın kendi giyim markasını yaratacağı söylentiler arasında. Rahattayız, bekliyoruz Gökhan…

Benzer Yazilar

Tarzınızı İç Giyimle Yansıtın

Ahmet DOĞDU

Erkek Kot Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

Ahmet DOĞDU

Gece Klubünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

2014 Yılı Erkek Modası

Ahmet DOĞDU