-2 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Şub 20, 2019
Erkek Moda

Ayın Erkeği Kaueilha Machado

Ayın erkeği seçilen yakışıklı model Kaueilha Machado ile yapılan sohbetlerden edinilen bilgiler ışığında hanımların ve hanımları etkilemek isteyenlerin dikkatini çekecek bir çok noktaya değinildi. Olduğundan genç göründüğünü kendisi de belirten Brezilyalı model henüz yirmi dokuz yaşında. Basit bir hayatı olduğunu ifade eden model, birçok kişi gibi köpek sahibi. Ayrıca sokaklarda keyifle dolaşmayı seven ve hemen herkes kadar bolca fotoğraf çeken biri. Kitap okuyup, gitar çalan bir yakışıklı. İki sene önce üniversiteden mezun olan Machado, reklamcılık alanında eğitim gördü. Ama aynı zamanda grafik tasarımı yapabilme bilgisine de sahip. Şimdilerde sadece modellik üzerine çalışıyor.

Brezilyalı Model

Ayın erkeği Brezilyalı model bugünlerde İstanbul’da bulunuyor. İş amaçlı Türkiye’ye gelen ünlü model, daha önce de Milano’daydı. Gelmeden önce arkadaşlarından İstanbul için övgü dolu sözler duyup şehri merak ederken bir modellik işi çıkınca hemen gelir. Gerçekten de iyi vakit geçirdiğini ve hiç bir sorun yaşamadığını söyleyen Machado, şehrin tarihi yapısını çok beğenir. Sadece iki aylığına İstanbul’da bulunan model, Türk insanları hakkında yardımsever ve kibar olduklarını düşünüyor.

Çoğu insan gibi denizi seven ünlü model, İstanbul’da sahillerin tadını çıkarır. Brezilya’da erkeklerin en çok nasıl vakit geçirdikleri sorulduğunda herkesin sıklıkla futbol oynadığını ve futbolu çok sevdiklerini söyler. Mesleğinin avantajlarını hobileriyle uyuşturan model, seyahat etmekten ve yeni kültürleri tanımaktan çok hoşlanır.

Tavsiyelerde Bulundu

Ayın erkeği Kaueilha ilişkiler konusunda erkeklere bazı tavsiyelerde bulunur. Kaliteli ilişkilerin en önemli unsurunun saygı olduğunu düşünen model, asla partnerlerin birbirini hiçbir konuda zorlamamaları gerektiğine inanıyor. Birlikte geçirilen zamanlara harcanan emeğin unutulmaması gerektiğini ve aldatma gibi davranışların partnerlere zarar verdiğini düşünüyor.

Brezilya’da ve dünyanın birçok yerinde flörtlerin yaygınlaşmasıyla aldatmaların çoğaldığı görüşünde. Sağlam ilişki için partnerlerin ilişki geçmişlerine takılmamak gerektiğini düşünen model, kişisel kararlara da (kıyafet seçimi, mekan seçimi gibi) saygı duyulmasının şart olduğunu belirtiyor. Ayrıca hoşlanılan ve istenilen bir kişiden red cevabı alınca kişiye ilişki için ısrar edilmesini anlamsız buluyor. Saygının bağlılığı, bağlılığın da mutluluğu getirdiğine inanıyor.

Benzer Yazilar

Doğru İç Çamaşırını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İtalyan Giyim Tarzı Bir Başkadır

Editor

Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları

Editor

Kiığılı’da Yeni Sezon

Editor

Erkek Modasında Şal Devri: Havalı Mı, Değil Mi?

Editor

Erkeklerin Vazgeçilmezi: Ekose Gömlek

Editor