Image default
Vajinalog + 18

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Bir ilişkiniz var fakat cinsel ilişki söz konusuyken aynı anda orgazm olamıyor musunuz? Öyle ise mutlaka bu yazıyı okuyun. Cinsellik hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmesi pek zor bir o kadar da önemli bir konu. Her ne kadar gizli kapılar ardında uygulansa da cinsellikte de öğrenilmesi gerekilen pek çok konu vardır. Orgazm da bu konulardan sadece bir tanesi.

Tek Taraflı Orgazm Büyük Problem!

Partnerinizle girdiğiniz cinsel ilişkide tek yönlü orgazm yaşamak ciddi anlamda sizi stres altında tutabilir. Çünkü kimi erkekler partnerine orgazm yaşatamadığı için kendisini psikolojik olarak başarısız hissedebilir. Gelgelelim kadınlarda da durum neredeyse aynı noktadadır. Kadınlar ise erkeğine orgazm yaşatamadığı için kendinde suçluluk hisseder. Peki çiftler arasında aynı anda orgazm neden olmasın? İşte bu yazıda sizlere tam da bu doyumu yaşamanın tarifini vereceğiz.

Uyumlu Olun…

Cinsellikte uyum her şeyden önemlidir. Eğer yalnızca kendi arzularınızı düşünüyor ve partnerinize önem vermiyorsanız bu tavsiyeler sizin işinize yaramayacaktır. Partnerinizle birlikte ve aynı anda orgazm hazzını yaşamak istiyorsanız gerçekten de partnerinizle cinselliği yaşarken uyum halinde olmalısınız. Partnerinizin arzu ettiği pozisyonlara uymalı, onu dinlemeli ve girdiğiniz ilişkiden birlikte zevk almalısınız.

Partnerinizle Konuşun..

Cinsel ilişki halindeyken partnerinizle konuşmaktan çekinmeyin ve partnerinizle sürekli iletişim halinde olun. Parnerinize mutlaka ne istediğini sorun. Partnerinizle odak halinde olun ve ondan düşüncelerinizi tahmin etmesini istemeyin. Her anlamda uyum içinde iletişim halinde ve akışkan olun. Birbirinize yoğunlaşın ve göz bebeklerinize dikkatlice bakın. Orgazma yaklaştığınız zaman bu durumu partnerinize belirtin. Şayet partneriniz de orgazm serüvenine yaklaşmış pozisyondaysa derhal pozisyon değiştirecek ve orgazmınızı geciktirecektir. Ya da dilerseniz orgazm süresini uzatmak yerine birlikte ve aynı anda orgazm hazzını yaşayabilirsiniz.

Seks Ekipmanları Kullanın

Partnerinizle birlikte hazzın renkli yönlerini keşfetmek ve seks hayatınızda değişiklikler yaşamak istiyorsanız orgazm şiddetini arttırmak için seks oyuncakları edinebilir ve bu oyuncaklardan yardım alabilirsiniz. Elbet de alacağınız seks oyuncakları hem partneriniz hem de kendiniz için olmalı. Biliyorsunuz amaç aynı anda orgazm hazzını tatmak.

 

Benzer Yazilar

Ön Sevişme Nasıl Olmalı

Ahmet DOĞDU

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalı

Ahmet DOĞDU

ÖN SEVİŞME İÇİN İDEAL SÜRE NE KADAR?

Ahmet DOĞDU

Cumartesi Güzelleri Vol1

Ahmet DOĞDU

Cinsel İsteği Ve Performansı Arttıran 10 Besin

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.4

Ahmet DOĞDU