Image default
FelsefErkek

AYRILMA YÖNTEMLERİ

Maalesef ki kimse kimseye direk ayrılalım diyemiyor bu devirde. Ve bu gerçekten çok üzücü çünkü bunu söylemeden anlaşılması için bazı davranışlar sergilemek işlerine geliyor. Bu karşı tarafı çok üzmekle beraber hayata ve ilişkilere bakış açısını şiddetli bir şekilde zedeliyor.

ayrilma-yontemleri

İLGİ GÖSTERMEMEK
Ayrılma yöntemlerinden biri de ilgi göstermemektir. Erkek ya da kadın fark etmez bunu her iki cinste maalesef ayrılma yöntemi olarak kullanmakta. Ama hiç doğru bir yöntem değildir. Kişinin kendine olan güvenini, ilişkisine olan inancını, sevgisine olan saygısını, her şeyini kaybetmesine neden olur. Zaten amaçta budur her şey yitirildikten sonra karşı taraf mecburen ilişkiyi bitirme kararı alır ve ayrılmak isteyen kişinin duaları da kabul olmuş olur!

SEBEPSİZ YERE KAVGA ÇIKARMAK!
En çok kullanılan yöntemlerden biri de kavga çıkarmaktır. Bu da kolay ama maalesef yapılmaması gereken yöntemlerden biridir. Hem huzursuz bir ortam oluşmasını sağlar hem de çiftin birbirine olan saygısının bitmesine neden olur. Normalde sizin yanınızda huzur bulması gereken insan artık huzursuzluktan başka bir şey bulamaz.

 

sebepsiz-yere-kavga-cikarmak

KARŞI CİNSLE SAMİMİ OLMAK!
Ayrılma yöntemlerinden en kötüsü de kıskandırma dozunu arttırıp karşı tarafı sabrının sonuna getirmek. En yaralayıcı olan yöntemlerden biridir. Sizinle görüşmemek için bahane üretirken bir bakmışsınız sizinle buluşmadığı gün karşı cinsten birileriyle görüşüp fazlasıyla eğlenmiştir. Ve bunu öğrenmeniz için elinden geleni yapar. Bu durum durmaksızın devam eder. Ve artık ilişkinin sürmesini isteyen ama bu durumlarla karşı karşıya kalan mağdur taraf ayrılma konusunu düşünmeye başlar. Ayrılmak isteyen tarafın yaptığı bu davranışlar karşı tarafı yeterince yıpratmıştır. En sonunda o son buluşma gerçekleşir ve ayrılalım diyen kişi yine mağdur olan taraf olur!

Benzer Yazilar

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?

Ahmet DOĞDU

İlişkinize Bağlı Mısınız Yoksa Bağımlı Mı?

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

İnternet Aşkları Gerçek mi?

Kadınlar Erkeklerin En Çok Neresine Bakıyor?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz