Image default
Erkek Moda

Baba – Oğul Tarz Olabileceğiniz 5 Kombin

Babalar ve oğulları, bir takımın ayrılmaz birer parçasıdırlar. Birbirleri ile muhteşem bir sinerji halinde hareket edebilir, senkronize bir takım olarak her zorluğun üstesinden de gelebilirler. Bu uyumlu takım arkadaşları, kullanacakları kombinlerle de göz alıcı ve oldukça tarz birer görünüm sergileyebilirler. İşte, en tarz baba – oğul kombinleri:

yazlik-baba-ogul-kombinleri.jpg

1. Günlük Kombin

Baba – oğul kombinleri arasında en rahat uygulanabilecek olanı belki de bu kombindir. Bu kombini uygulayabilmek için baba ve oğul, kapşonlu penye veya yelek giyip, bunun içerisine aynı renk ve desendeki tişört, hepsinin altına da aynı modelde kot pantolon giymelidirler.

2. Ciddi ve Profesyonel Kombin

En şık baba – oğul kombinleri arasında yer alan bu kobinin uygulanışı ise oldukça basittir. Babaların giydiği klasik takım elbiselerin aynı modeli, ebatları küçültülerek oğullar tarafından da giyilir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken unsur, genelde babaların giydiği takım elbise modelinin, küçükler için olan modellerinin bulunması ihtimalinin düşük olmasıdır. Bu problemin oluşmaması için takım elbiseler hazır olarak alınmamalı, terzi tarafından dikilerek oluşturulmalıdır.

baba-ogul-kombin-2017.jpg

3. Gezgin Baba – Oğul

Oğullarıyla birlikte gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven baba ve oğullar için tasarlanan bu kombin ile içinizdeki kaşifleri dışarı çıkarmış olacaksınız. Bu kombin için birbiriyle uyumlu olarak, birer uzun kollu tişört, postacı çantaları, hafif ayakkabılar ve zevkinize göre birer şapka tercihinde bulunmalısınız.

4. Enerjik ve Dinamik

Baba ve oğul olarak yerinizde duramıyor, bulunduğunuz alandan dışarı taşıyorsanız sizler için en uygun kombin, aynı model ver renkteki çizgili kazaklar ile bu kazakların altına giyilen gömlekler ve aynı renk ve modeldeki kot pantolon kombinidir. Ayrıca ayakkabıların da aynı olmasına özen göstermek gerekir.

baba-ogul-giyim-tarzi-2018.jpg

5. Romantik Baba – Oğul

Baba ve oğul, ikiniz de romantik, duygusal ve içten birer karaktere sahipseniz birazdan aktaracağımız kombin tarzı tam da sizi yansıtacak olan kombin çeşididir. Bu kombinin uygulanışı için birer adet kalın gömlek, aynı modelde ve renkte birer tişört ve gene aynı renk ve modelde alınması gereken birer keten pantolona ihtiyacınız var. Bu kombini tamamlamak için mutlaka gömlekleriniz açık olmalı, düğmeleri kapatılmamalıdır.

Benzer Yazilar

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Bu 6 Tulum Modelini Görünce Tulum Giymek İsteyeceksiniz

Ahmet DOĞDU

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Elinin Altında Olması Gereken Aksesuarlar

Ahmet DOĞDU

Her Erkek Kolunda Bir Rolex Saat Olsun İster

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Kış Trendi

Yorum Yaz