Image default
Erkek Moda

Baby Face Yüze Sahip 5 Erkek Ünlü

Baby Face Ne Demek?

Baby Face yani Türkçe karşılığı olarak bebek yüzlü erkek olduğundan çok daha genç yüz hatlarına sahip, pürüzsüz bir cilt ve sevimli bir suratı ifade eder. Son yıllarda daha popüler olan erkek tipi daha çok sakallı olsa da baby face olmak da her zaman popüler olmaya devam edecektir. Gerek ülkemizde gerekse dünyada baby face yüze sahip olmak her zaman pek çok hayran kitlesine sahip popüler kişilikler olarak karşımıza çıkmıştır.

Leonardo DiCaprio

Baby Face Olmak Demek

Baby face yüz hatlarına sahipseniz her zaman bakımlı ve özenli olmanız gerekir. Çünkü çevrenizde her zaman gözü üzerinizde kadın hayranlarınız olacaktır. Her zaman yaşınızdan daha genç görüneceğiniz için sevgili edinirken yaş kriterinizi daha geniş tutma imkanınız olacaktır. Cildinizdeki kusurlar sakalla kapatılamayacağı için düzenli olarak cilt bakımı yaptırmanızı öneririz. İleriki yaşlarda bunun çok faydasını da görebilirsiniz. Sakın maço bir erkek olmaya kalkışmayın, maalesef yüz tipiniz bu duruma hiç müsait değil. Peki Baby Face yüze sahip ünlüler kimler?

Baby Face Yüze Sahip 5 Ünlü Erkek

  1. Leonardo Di Caprio

11 Kasım 1974 doğumlu 42 yaşındaki yakışıklı Hollywood oyuncusu kesinlikle bu kategoride bir numara. 1990 yılında TV ekranları ile tanışan oyuncu 1997 yılında oynadığı Titanic filmi ile büyük bir şöhrete kavuştu.

  1. BTS – Ji Min

BTS yani diğer isimleri ile Bangtan Boys olarak tüm dünyaya isimlerini duyuran Güney Koreli grup. Bu grubun üyelerinden dansçı ve vokalist Ji Min ise tam bir baby face.

baby-face-unluler

  1. Kim Jin-Hwan

Yine Güney Koreli olan ünlü şarkıcı henüz 23 yaşında. Kim Jin-Hwan genç kızlar tarafından Türkiye’de de çok dinleniyor.

  1. Kenan Doğulu

Kaç yaşında olursa olsun baby face yüzü sayesinde asla yaşlanmayacak olan ünlü şarkıcı. 31 Mayıs 1974 doğumlu yakışıklı şarkıcı 42 yaşında olmasına rağmen yaşını hiç göstermediği gibi kendinden 9 yaş küçük olan Beren Saat ile olan evliliğinde de bu baby face yüzü sayesinde kesinlikle büyük bir yaş farkı olduğunu göstermiyor.

  1. Burak Kut

Özellikle 90’lı yılların ünlü pop şarkıcısı Burak Kut kaç yaşına girerse girsin genç kızlar arasında hep popüler olmaya devam edecek.

Benzer Yazilar

Takım Elbise Yakışan Erkek Ünlüler

Editor

2010 Son Saat Trendleri

Ahmet DOĞDU

Laptop Çanta Modası

Ahmet DOĞDU

Son Yılların Modası Onitsuka Tiger Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Erkeklerde Spor Ceket Beğeniyor

Ahmet DOĞDU

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Editor

Yorum Yaz