Image default
Erkek Moda

Bahar Ayları İçin Önerilen 4 Parfüm

Baharın gelmesiyle beraber tepeden tırnağa stilimiz değişmektedir. Bu nedenle stilimiz arasında, kıyafetin haricinde parfümlerde yer almaktadır. Bahar esintisi havasında hafif notalarla büyüleneceğiniz parfümleri ele almaktayız. Sizin için en iyi parfümleri ele almaya çalışacağız. Bunun için önerilerimizi izlemeye devam edin. İşte hayalinizdeki bahar esintilerine kavuşmak istiyorsanız, makalemizi okumanız gerekecek. Haydi ilk bahar parfümümüzle başlayalım.

1-Dolce Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme

Bu parfümüm içerisinde Güney İtalya’da yetişen bergamot aromalarının yanında, yine parfümün üst notalarında ise greyfurt ve mandalina aromaları bulunmaktadır. Bu kokuların birbirleriyle uyumu, son derece cezp edici.

2-Gucci Guilty Oud

Gucci’nin güçlü, karşı konulmaz ve aşık olunası dünyasına yeni bir parfüm katıldı. Bu parfüm: Gucci Guilty Oud. Bu parfümün üst notalarında böğürtlen, pembe biber ve Bulgar gülü gibi daha romantik kokular ve aromalar yer alırken, alt notalarında ise koyu amber yer almaktadır. Bu kokuların ve aromaların birbirine karışımı sayesinde oraya esrarengiz ve büyüleyici bir koku ortaya çıkmaktadır.

3-Tom Ford Eau De Soleil Blanc

Tom Ford da tüm diğer parfümler gibi en ihtişamlı haliyle karşınızda. Bu parfüm turunçgillerin kokusu ve gökyüzünün sudaki parıl parıl parlamasını çağrıştırıyor. Bu parfümün içerisinde, turunçgillerin içerisindeki ışıltı ve çiçeksi amberle birleşerek taçlandırılıyor. Ayrıca bu notalar haricinde, üst notasında portakal çiçeği, yeşil bergamot ve turunçlar bulunmaktadır.

4-Chanel Bleu De Chanel Parfum

Bu parfüm odunsu notaları ile açılış yapmaktadır. Ayrıca, erkeksi tavrıyla da karşı konulmaz bir hal almaktadır. Bunun yanında bu parfümle Chanel erkeği etkisi yaratılmaya çalışılmaktadır. Arka notasından gelen narenciye notaları, odunsu kokularıyla yumuşatılmaya çalışmaktadırlar. Bu parfüm daha odunsu tatları yumuşatırken, baharatlı kokuların kendine bırakmaktadırlar.

Benzer Yazilar

Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi: Ekose Gömlek

Ahmet DOĞDU

Bu 6 Tulum Modelini Görünce Tulum Giymek İsteyeceksiniz

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modasında Mokasen Ayakkabı

Ahmet DOĞDU

Podyumlardan 2017 Kış Erkek Giyim Trendleri

Ahmet DOĞDU

Giyinmede Doğru Renk Seçimi

Editor