Image default
Erkek Moda

Bahar Dönemi, Bizlere Estetik Katmalı!

Sezon bakımından 2014, alışık olmadığımız bir senenin habercisi olmakla kalmadı, bize biraz daha farklı bir seslenişte bulundu adeta. Çünkü biz daha, kışı göremedik, kardan adam yapamadık, sevgilimiz ile yağmurda ıslanamadık. 14 Şubat günleri çiftlerin sarılıp ısındıkları bir tarih olmaktan çıkıp bol papatyalı bahar günlerini yaşatır oldu bize, ki bu kadarını da pek beklemiyor idik açıkçası. Alternatif tasarımların arasında kaybolmaktan ziyade, güncel sistem desteklerini kullanabilmek için, bu sürecin kontrolünü de elimize alabiliriz bir yandan.  Çünkü bahar modası doğa olaylarındaki bu hatırı sayılır durumlar elbise dolaplarımıza, ve hatta onunla da kalmayıp oradan da üstümüze kadar etkisini gösterdi, pamuklu gömlek ve yün kazaklarımız ile ofiste terlerken çok sevdiğimiz kabanımızı dolaptan çıkaramaz olduk, mevsim alışverişleri de cabası. Sonuç olarak kış modasını tadını alamadan seneye erteledik. Durum itibari ile doğanın bu beklenmedik sürprizi bizi baharın o papatya kokulu kollarına bıraktı, ince ceketlerimiz, çiçek böcek desenli gömleklerimiz, tişörtlerimiz yine meydanlarda.

 

Benim de tavsiyem bu şekilde; bahar kapıya dayanmış, buyur etmek gerek. Dolabınızda baharı hakim kılın.

 

Ofise giderken gök mavisi tişörtünüzün üzerine lacivert ceketinizi çekin, sabah serinliğini ceketinizin tonlarında bir fular ile kesebilirsiniz. Altınıza giyeceğiniz beyaz keten pantolon ve lacivert süet ayakkabılarınız ile iş arkadaşlarınıza bahar esintisi yaşatırken, ofisin en iyi giyinen çalışanı yolunda bir adım daha atacaksınız. Saçlarınız mı? O tarz giyimin üzerine dağınık ve ya kabartılmış saçlar ( ıslak ve ya parlak olmayacak ) ile kusursuzluğu yakalamış olacaksınız.

 

Kahve ve siyah tonları seven arkadaşlar için V yaka tişört üzerine daha koyu renk olmak şartıyla ile yelek giyebilirler, pantolon ve ayakkabıları yelek ile aynı tonda olursa tadından yenmez!

 

Tercihini canlı renklerden kullanacak arkadaşların tişört seçimi için yuvarlak yaka seçeneği daha uygunken üzerlerine giyecekleri gömlek daha açık tonda ve düz desenli olmalıdır, pantolon için bol ve gri tonları önerisinde bulunurken beyaz bir spor ayakkabı ile tamam olduğunuz görüşündeyim. Şimdiden hepinize güzel günler dilerim! Görüşmek üzere!

 

1256757636_full

Benzer Yazilar

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Gösterişe Dair Bir Erkeğin Evinde Olması Gerekenler

Editor

Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili

Ahmet DOĞDU

2016’da Renkli Takımlar Moda Dünyasında

Ahmet DOĞDU

2013 İlk Bahar Yaz Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

Rahat Bir Yaşam İçin!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz