Image default
Vajinalog + 18

Baharla Gelen Pozitif Enerji

Bahar ayları yazla beraber yeni aşklarında habercisi oluyor. Doğanın pozitifliğinden midir yoksa yazın yaklaştığından mıdır bilinmez insanın içi kıpır kıpır oluyor.  Her bahar âşık olanların beş değişmez alışkanlığına değinmek gerekirse ilk sırada her şeyden mutlu olmak yer alır. Baharın getirdiği enerji öyle pozitif bir hava yaratır ki gezen böcekten uçan uçağa kadar her şeyden mutlu olurlar.

Mantık duyguların Önüne Geçiyor

Bahar yalnızca güzel havaları ve güneşi değil mutluluğu da beraberinde getiriyor mutlulukta tabi aşkı çağıran bir detay olarak ortaya çıkıyor. Duygusallık her bahar âşık olanların beş değişmez alışkanlığından bir diğeridir. Bireyde mantık yerine duygular ön plana çıkıyor kimi durumda da duygularla hareket etmek zor durumlara sebep olabiliyor.

Sağlam Kafa Sağlam Vücut

Spora dönüş,  baharla beraber gelen aşkın diğer etkilerinden. Kışın kasvetli havasından sıyrılıp doğanın uyanmasıyla daha enerjik hisseden birey hem kendisi için hem de kendisi kadar önem verdiği insan için spora kaldığı yerden devam eder. Spor yapmak bir çeşit negatif enerjiyi vücuttan uzaklaştırma yöntemidir ve dolayısıyla hem kişinin sağlığını hem de ilişkisindeki olumsuzlukları etkileyecek öneme sahiptir.

Dolaplara Giren Bahar Havası

Her bahar âşık olanların beş değişmez alışkanlığından bir diğeri ise yenilenen dolaplardır. İster kadın ister erkek fark etmeksizin aşk hem insanın kimyasını hem de fiziğini değiştirir. Bu durum herkeste farklı seyretse de tarzınızı âşık olduğunuz kişininkiyle tamamlamak istersiniz ve bunun yolu da yenilenen dolaplardan geçer. Baharla gelen sonuncu alışkanlık ise sağlıklı yaşam girişimleridir. Herkesin hayatının belli döneminde sağlıklı beslenip kalori kontrolü yaptığı dönemler muhakkak olmuştur, bu durum birde aşkla taçlandığında sağlığa verilen önemde iki katına çıkmaktadır.

Benzer Yazilar

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Editor

İşte Erkeklerin Libidosu En Yüksek Saatleri

Editor

Kelly Brook

Ahmet DOĞDU

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Editor

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor

Kadınlar Neden Orgazm Taklidi Yapar?