Image default
Erkek Moda

Bakımlı Erkeğin En Büyük 5 Sorunu

Son yıllarda en az kadınlar kadar erkekler de kendilerine bir takım bakımlar uygulamaktadır. Bakımlı erkek, bir diğer tabiri ile metroseksüel erkekler, son dönemlerde bakım olayını ileri boyutlara taşıyarak makyaj yapmayı bile günlük hayatlarına taşımıştır. Biz de bugün sizler için bakımlı erkeklerin en büyük sorunlarını 5 madde altında inceleyeceğiz. Bakımlı erkeklerin en büyük 5 sorunu neymiş gelin hep birlikte öğrenelim.

bakimli-erkegin-sorunlari-arasinda-burun-ve-kas-killari-yer-almaktadir.jpg

Burun ve Kaş Kılları

Bakımlı erkek olmanın zorlukları arasında ilk sırayı tabi ki kaş ve burun kıllarının uzaması almaktadır. Erkeklerin büyük bir çoğunluğunda kaşların ortasında ve üst bölgelerinde yoğun kıllar bulunmaktadır. İstenmeyen kıllar kategorisinde yer alan bu kılları sürekli aldırmak durumunda kalan erkekler, bu aşamada yaşamış oldukları acı ve vakit kaybından şikayet etmektedir. Üstelik oldukça hızlı uzayan burun ve kaş ortası kılları, düzenli bir şekilde aldırmayı gerekmektedir. Bu da bakımlı erkekler için büyük sorun yaratmaktadır.

kimi-erkek-vucudunun-kilsiz-olmasini-ister.jpg

İstenmeyen Vücut Kılları

Dış görünümüne oldukça fazla önem veren bakımlı erkeklerin en büyük sorunlarından biri de vücut kıllarıdır. Kol ve bacak kılları dışında, göğüs ve sırt kılları da bu erkekleri rahatsız etmektedir. Özellikle popo, sırt ve omuz üstlerinde fazla olan kıllar, bakımlı erkekler için ciddi bir problemdir. Neyse ki son yıllarda çıkan lazer cihazları ile bu sorunu ortadan kaldırmak erkekler için de mümkün hale gelmiştir.

erkeklerin-buyuk-bir-cogunlugu-sari-dislerinden-rahatsizlik-duyuyor.jpg

Sarı Dişler

Bakımlı erkeklerin en çok özen gösterdiği şeylerden biri de güzel bir gülüş ve beyaz dişlerdir. Ancak alkol ve sigara tüketimi gibi durumlarda, bakımlı erkeklerin en büyük sorunlarından biri sararan ve plak ile kaplanan dişler olmaktadır.

Kepek Sorunu

Bakımlı erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Saçlarda meydana gelen kepek sorunu, bu erkeklerin kendilerini bakımsız hissetmelerine yol açmaktadır.

Gözaltında Oluşan Torbalar

Bakımlı erkeklerin en büyük sorunları arasında cilt problemleri de yer almaktadır. Özellikle kötü ve yorgun bir görünüm oluşturan gözaltı torbaları, bu erkeklerin en ciddi sorunları arasındadır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Mutlaka Kullanması Gereken 5 Aksesuar

Laptop Çanta Modası

Ahmet DOĞDU

En Tarz Kot Ceket Kombinleri

Zaman ve Mekân Tanımayan Erkek Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Takım Elbise Modası 2017

Üniversiteli Erkeklerde Yaz Okulu Giyim Modası

Yorum Yaz