Image default
Genel

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Hediye almak ve vermek sevgililer arasında bir süre sıkıntılı bir dönemi içerir. Birbirini yeni tanımaya başlayan çiftlerin bir süre tedirginliğe sürükleyen bu durum sevgilinizin nelerden hoşlandığını ve karakter yapısını çözdükten sonra tamamen ortadan kalkar. Hediye almak genellikle alışveriş pratiği fazla olan bayanlar için oldukça kolay olurken iş sevgiliye almaya geldiğinde hediye alma işi büyük bir titizlikle gerçekleşir. Erkeklerin cephesinde ise hediye almak çoğu zaman sıkıcıdır. Binlerce seçenek arasında sevgilinin neyi beğeneceğine dair karar veremeyen erkeğin hediye seçeneğide oldukça geniştir. Erkeklerin hediye alma konusundaki bu karmaşasında en büyük destekçileri ise yine her zaman bir bayan olur.

Sevgilinize hediye vereceksiniz ve kara kara ne alacağınızı düşünüyorsanız  işte size bir kaç tüyo. Öncelikle sevgilinize hediye alırken onun karakterini gözönünde bulundurun. Giyim tarzından tutunda kullandığı parfüme ve aksesuarlardan alışkanlıklarına kadar bir çok detay size sevgilinize unutmayacağı bir hediye almanızda yol gösterir. Örneğin sevgilinizin mesleği bile hediye tercihinizde oldukça önemli bir yere sahip olur. Çalışan ve sürekli resmi giyinen bir bayan arkadaşınız varsa  inci küpeler  yada şık bir saat hem kullanışlı bir hediye hemde unutulmaz bir hatıra olabilir.

Erkeklerin sevgilileri için alabilecekleri hediye seçeneği bir hayli fazla olduğundan bu hediyeler arasında tercihte bulunmak oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Bu doğrultuda da sevgilinizin beğenilerini gözden geçirmek ve neye ihtiyacı olduğunu saptamak oldukça mantıklı hareket olacaktır.Bayan sevgilinize ne alırsanız alın ona değer verdiğinizi anlatan bir yanı olması hediyenizin unutulmaz kılınması demektir. Çünkü kadınlar için hediyenin alınmasından çok nasıl sunulduğuda büyük önem taşır.

Bayanlar sevgililerine hediye alırken bu konuda çok fazla sıkıntı yaşamaz.Alışveriş konusunda bir hayli deneyimli olan bayanlar hediye almayı sizinle ilk buluştuğu anda kafasına koymuş ve çoktan alt yapı çalışmalarına başlamıştır mutlaka.Erkek için alınacak hediyeler erkeğin hobileri ve giyim tarzı ile alakalı olur çoğunlukla kitaplar cd’ler, spor yapıyorsa spor malzemeleri ve benzeri ürünler daima erkeği memnun eden hediye türlerinin başında gelir.Kadınlar çoğunlukla sevgililerine hediye alırken aynı zamanda  kalıcı ve sürekli kendilerini hatırlatacak hediyeler almayada dikkat ederler.

Benzer Yazilar

Yılbaşına Ramak Kala Hayatınızdaki Kadına Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler

Ahmet DOĞDU

2016 Kış Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Bu Yaz Yapmanız Gereken 4 Şey

Editor

Kızları Etkilemek İçin Yanınızda Bulundurmanız Gereken 3 Köpek Cinsi

Ahmet DOĞDU

Unutulmaz Bir Yaz Tatili için Yer Önerileri

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkileyen Kokular

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz