22.6 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
FelsefErkek

Bayanların hoşlandığı erkek tipleri

Erkekler için çok önemli bir konuya değineceğiz şimdi. Bayanlar hangi erkek tiplerinden hoşlanır. Bunun cevabı hiçte farklı değil. Bayanlara göre nefes alsın yeter diye bir durum söz konusu değil :)

Erkekler ilk beğeniyi kesinlikle dış görünüşlerinden kazanıyor. Kılık kıyafet bütünlüğü ve üzerinde taşıma durumuna göre estetik olup olmaması her bayan için önemli. Bu konuda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Özelliklede bayanların en fazla tercih ettiği erkek tipi esmerler. Peki neden esmerler bu kadar gözde? Kaş göz belirginliğinin estetik olarak hoş gözükmesini bayanlar çocuklarına aktarmak istiyor diye düşünüyorum. Yani daha yakışıklı nesiller için :)

bayanlar bayanlar1 bayanlar2

 

 

 

İşin şakası bir yana durumlar hiçte göründüğü gibi değil. Esmerlikten öte ten rengine verilen önem bir süre sonra değişik boyutlara ulaşıyor ve geriye bir tek özellik kalıyor; oda karakter rengi ;) karakteriniz hiçbir şey vaat etmiyorsa üzgünüm beyler; bayanlar sizi çokta takmıyor. Önemli olan yakışıklılık ve karakterin bir bütün halinde ilerlemesi.

Esmer erkekler hep gözdedir diye bir kural yok. Sarışın ve kumralların içten içe öfkelendiğini hissediyorum :) rahat olun beyler bu durumun en iyilerinden örnek alarak sizde mükemmel bir tip ve karakter uyumu yakalayabilirsiniz.

 

bayanlar3 bayanlar5 bayanlar4

Eveeet beyler, bayanlar birazda bu beyleri inceledikten sonra son diyeceğim; birazda karakterinize yatırım yapmanız. Siz en iyisi olduğunuz sürece girdiğiniz her ortamda fark edilmemeniz imkansız. Çok popüler olmak sadece tipten geçmiyor beyler. Modaya uyum sağlayan abartısız giyim tarzınızla da gözde bekarların favorisi olabilirsiniz ;)

 

Benzer Yazilar

Kadınlar ve Erkeklerin Arkadaşlığı

Editor

Ünlü Psikatristlerden Aşk Yorumları

Editor

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Editor

Aşkın Tartısı Yoktur

Editor

Sevgilinizin Size Soğuk Davranmasının Sebepleri

Editor

Kalıcı Bir Evlilik Mi İstiyorsunuz?

Editor