Image default
Erkek Moda

Beach Modasını Sokaklara Taşıyın

Beach modası denince akıllara salaş, ince ve rahat kıyafetler gelmektedir. Yaz aylarının sıcak günlerinde rahatlığı seven erkekler çok fazla tercih etmektedirler. 2019 yaz modası içerisinde ise beach modasının sokaklara taşındığı görülmektedir. Birbirinden rahat ve renkli kıyafetler ile birçok erkek şıklık yarışında olacaklardır.

Renkli, Salaş Tişörtler

Yaz aylarının enerjisi rengarenk tişörtler ile birleşiyor. Birbirinden havali tişörtler ile erkekler sokaklarda göz kamaştırıcı olacaklardır. Beach modasının sokaklara taşınması ile isteyen her erkek spor şıklığı ile dikkatleri üzerine toplayacaktır. İnce ve salaş tişörtler özellikle rahat olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Salaş tişörtler özellikle jean pantolon veya şort ile kombinlendiği zaman daha havalı bir görünümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı da 2019 yaz sezonunda birçok erkeğin tercihi olacaktır.

Yaprak ve Çiçek Desenleri

Beach modasında çok fazla görülen yaprak ve çiçek desenleri 2019 yaz erkek sezonunda da dikkatleri üzerine çekmektedir. Birbirinden havalı yaprak ve çiçek desenli gömlekler, tişörtler bu yaza damgasını vuracak. Yaprak desenli gömlek tasarımlarında ise genel olarak soft renklerin tercih edildiği görülmektedir. Buz mavisi, su yeşili, açık pembe, krem renk tonları yaprak desenli gömlekler de dikkat çekici olmaktadır. Bu gömlekler ise jean veya keten şortlar ile kolay bir şekilde kombinlenerek kullanılabilmektedir.

Parmak Arası Terlikler

2019 yaz sezonunda parmak arası terlikler birçok kişinin tercihi olacaktır. Çok kullanışlı ve rahat olması nedeni beach modasından sokaklara taşınmaktadır.

Salaş Gömlekler

Salaş gömlekler beach modasının vazgeçilmezi olmaktadır. 2019 yaz sezonunda ise yine dikkatleri çekmektedir. Salaş gömlekleri ise kombinlemek oldukça kolay olmaktadır. Rengarenk salaş gömlekler keten şortlar ile kombinlenmelidir. Zevke göre ise üst düğmelerin birçoğu açık bırakılarak kullanılabilmektedir.

Benzer Yazilar

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Ahmet DOĞDU

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar

Tarz Giyim Fit Vücut

Editor

Son Yılların Modası Onitsuka Tiger Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU