Image default
Erkek Moda

Benetton 2016 Erkek Modası

Benetton markası kreasyonuna her yıl yeni ve şık parçalar ekliyor. Meraklıları 2016 modellerini sabırsızlıkla bekliyordu. Sunulan ürünler oldukça kaliteli olduğu için markanın kendine has bir müşteri portföyü oluşmuş durumda. Bu yılda beyler için yine spor şıklığı ön planda tutan, farklı tarzlara hitap eden modeller tasarlanmış ve satışa sunulmuş durumda. Yenlikçi kaliteyi elden bırakmayan Benetton erkek modasının nabzını elinde tutuyor.

2016-benetton-erkek-modasi

Bu Yıl Neler Moda?

Benetton erkek modasının giyim kreasyonunda çok moda ve şık parçalar söz konusu. Bir göz atacak olursak;  stilini güncel tutmak ve aynı zamanda da hem özgür hem şık olmak isteyen beylere özel yün ceket ve kazaklar günlük şıklığı tamamlıyor. Rahatlığın ön plana çıktığı bu tarzlarda renkler genellikle bordo, yeşil, mavi ve gri arasında kombine edilmiş. Mikro desenli kazaklar modanın kalbinde şu aralar. Pantolonlarda fit çizgiler hakim. Sportif detayların hakim olduğu tasarımlar; flanel melanj insertli montlar içerisine giyilen boğazlı geniş yaka kazaklarla hareketlendiriliyor. Soğuklarla başa çıkmanın en güzel şekli günlük tarzınıza hava katan bu montlar. Kazaklarda kuzey desenler hakim ve süveterler de yine vazgeçilmez günlük parçalar arasında. Renkler koyu turuncu, kahve, mavi ve kırmızı tonları ile kazaklara şıklık katıyor. Ekose baskılarsa yine dolabınızın vazgeçilmezlerinden. Flanel kumaşlı ekose gömleklerin slim fit jeanlerle kombini şık bir tarza imza atıyor.

benetton-2016-siklik

Ofis Stili Ön Planda Olanlar İçin

Yine ofis sitili erkek modasının önemli unsurlarından oluğu için unutulmamış elbet. Hem özel zamanların hem ofis tarzınızın kurtarıcısı olan takımlar İngiliz stilini yansıtıyor. Diğer klasik takımlarda genellikle kullanılan renklere ek olarak eflatun dokunuşlarında var olduğu parçalar çoğunlukta. Klasik kesime sahip modern takımları; yün kumaşlı gömleklerle ve kruvaze palto ile tamamlayabilir, klasik tarzda şıklığı elden bırakmamış olursunuz.

benetton-2016-erkek-modasi

Benzer Yazilar

Erkek Louis Vuitton 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Çünkü Çanta, Erkeğe Yakışır!

Ahmet DOĞDU

007 James Bond Stilinin Sırları

Ahmet DOĞDU

Tarzınıza En Uygun Saati Seçin

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için 2018 Trendleri

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz