Image default
Genel

BENİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

O “özel” kişiyi bulduğunuza inanıyorsunuz… Kelebekler, çiçekler, böcekler ve gökkuşakları… Ne güzel. Ama aklınızın köşesinde hep bir soru; beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?

Aşk garip bir duygu ve zaman zaman herkesin kalbini kırabilir. Birinin sizi sevip sevmediğini anlamanın kolay olduğunu düşünebilirsiniz ama ilişkinin heyecanı çoğaldıkça “beni gerçekten seviyor mu?” sorusu kafanızda tekrarlanmaya başlar. O da sizin kadar âşık mı? Sizi yürekten seviyor mu yoksa sadece kullanıyor mu?

Bir kızın size âşık olduğunu anlamak için nelere dikkat etmelisiniz?Beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?” Bu soruların cevabı için yardıma ihtiyacınız varsa yazımız size göre.

İşte “beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?” sorusuna cevap bulabilmeniz için temel işaretler:

YÜZ KALBİN AYNASIDIR

Sizinle birlikteyken yüzüne dikkatle bakın. Bu sayede duyguları hakkında gerçekten çok şey öğrenebilirsiniz. Mimikleri, alnının kırışması, onu şaşırttığınızda yüzünün aldığı şekil… Yüzümüzde gerçek duygularımızı saklamak çok zordur. Onunla konuşurken gözlerinizin içine bakıyor, onaylamak için başını sallıyor ve gülümsüyorsa sizi içtenlikle dinliyor ve gerçekten önemsiyor demektir. Siz ona bakmıyorken bile uzun uzun size baktığını görürseniz bu da sizi sevdiğinin bir göstergesi.

HAKKINIZDA HERŞEYİ BİLİR

Kahvenizi nasıl içtiğinizden ne tür pizzayı sevdiğinize kadar hakkınızdaki ufak tefek detayları bile hatırlıyor mu? Yarın neler yapacağınızı, haftalık programınızı biliyor mu? Sizin hakkınızda bu kadar çok şey bilmesi size verdiği değeri ve önemi gösterir.

TÜM DİKKATİ SİZDEDİR

Sizi gerçekten seven biri tüm dikkatini de size verecektir. Odada başkaları varken bile sadece siz varmışçasına size bakıyor ve gözleri ile takip ediyor mu? Arkadaş grubunuz içinde konuşurken sizi can kulağı ile dinliyor mu? O zaman sizi seviyor demektir.

SESİNİZİ DUYMAK İÇİN ARAR

Söylemesi gereken bir şey yoksa bile bazen sadece sesinizi duymak ya da nasılsın demek için arıyorsa bu sizi sevdiğinin bir işareti.

SİZİN İÇİN ZAMAN YARATIR

Sizi gerçekten seven biri ne kadar yoğun olursa olsun sizin için zaman ayırır. Yardımına ya da sadece yanınızda olmasına ihtiyacınız varsa onu aramanız yeterli olmalı. Yoğun programını baştan düzenlemek uğruna sizinle zaman geçiren biri için gerçekten değerlisiniz demektir.

ARKADAŞLARINIZI TANIMAK İSTER

Arkadaşlarınızı tanımak için çaba göstermesi hayatınızın bir parçası olmak istediğinin göstergesi. Hele en yakın ve sevdiğiniz arkadaşlarınızın onayını almak ve onların da kendisini sevmesi için çabalıyorsa size gerçekten önem veriyor demektir.

Beni gerçekten seviyor mu? diyorsanız bu işaretleri karşınızdaki kişide arayın. Cevaplar size onun gerçek duyguları hakkında bilmeniz gerekenleri açıklayacak.

Benzer Yazilar

Cinsel Narsizm ve Aldatma Arasındaki Yakın İlişki

Ahmet DOĞDU

Erkekler İlişkiler Hakkında Ne Düşünüyor?

Editor

Sevdikleri Mekanlara Göre Erkek Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Kampta Yürüyüşte ya da Yolculukta Yanınızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kablosuz Hoparlörler

Ahmet DOĞDU

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Editor

Yorum Yaz