Image default
Kapak

Benimle Delirir misin?

 

Biz erkekleri sahnede ifade etmeye çalışan Necmi YAPICI’yı tebrik ediyorum. Sahnede sadece o mu vardı hayır birde bildiğimiz Türk kadınını simgeleyen (dırdırdırdırdırdırdır) Mehtap BAYRİ’yi de oyununu gerçekten farksız olarak oynadığı için minnettarız ve tebrik ediyoruz muhteşemdiniz.

benimle-delirirmisin (3)

Benimle Delirir misin? Gerçekte kadın ve erkek ilişkileri hakkında başarılı bir oyun başaralı bir sahne olmuş bir anda kendinizi oyunun içinde hissedebiliyorsunuz Necmi Bey ve Mehtap Hanım (Nermin ve Cevdet ) sizi zaten oyunun içinde kılıyor tiyatro salonunda her yer sahneye herkes oyuncuya dönüşebiliyor.

benimle-delirirmisin (2)

Benimle Delirir misin? De sizi bol kahkaha ve kendinizi görme imkanı sunuyor. Bekar arkadaşlarının evlenmeden önce kesinlikle izlemesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum her an fikriniz değişebilir evliliğin ne anlama geldiğini ve neden insanların tercihlerinin önemli olduğu konusunda size yardımcı olabilir.

benimle-delirirmisin (1)

Benimle Delirir misin? Evlilerin ise psikolog veya evlilik danışmanlarına gideceğine ilk önce bu sahneyi ayna olarak kullanabilirler.

Benimle Delirir misin? Erkeklerin her versiyonunu görebileceğiniz gibi kadınlarında nasıl bir cadıya dönüştüğünü hırrrrrrrrrrr görebilirsiniz.

Benimle Delirir misin? Keyifli bir akşam için her ilişkinin ihtiyacı olan bir oyun der lafı fazla uzatmadan buradan bütün ekibe teşekkür ediyorum.

Benimle Delirir misin? Nerede ne zaman izlenir:

E.M İstanbul 17 Aralık 2013

Kadıköy Halk E.M İstanbul 09 Ocak 2014

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/12381680/TURKIYE/tr

 

 

 

 

 

Benzer Yazilar

En İyi 4 Online Oyun

Editor

Kadınlara Yılbaşında Nasıl Hediyeler Alabilirsiniz?

En Çok Beğenilen Yabancı Diziler

Ahmet DOĞDU

Türk Korku Filmleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Sadece Pul Koleksiyonumu Yapar

Ahmet DOĞDU

Ev Kadınları ve İşkolik Erkekler

Editor

Yorum Yaz