Image default
Erkek Moda

Beş Adımda Bohem Yaşam Tarzı

Bohem tarzı bir yaşam biçimi bazıları için özel bir tercihtir. Böyle bir yaşam; rahatlık, sadelik ve de en önemlisi orijinal olmak isteyenler için idealdir. Tabi bir de eskiye özlem ve nostaljik bir auradan hoşlananlar bohem bir stili benimseyebilir. Kıyafetlerden evinizdeki dekorasyona kadar hemen her şeyinizi bohem olarak tasarlayabilirsiniz.

Bohem Tarzı Kıyafetler

Bohem tarzı kıyafetler son zamanlarda hem kadınlar hem erkekler için çeşitlilik kazanmıştır. Bu konuda farklı markaların ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Bohem kıyafetlerin en önemi özelliği rahat ve salaş olmalarıdır. Şalvar tipi pantolonlar ve rahat kesim tişört ve bluzlar bu konuda en çok tercih edilen ürünlerdir. Bohem yaşam tarzı kıyafetler deyince akla gelen bir diğer özellik ise desenler konusunda nostaljik bir hava taşımalarıdır. Renkler canlı ve kahverengi, yeşil tonlarında desenler ise büyük ya da küçük olabilir. Kesimlerinde ise öne çıkan konu rahatlık ve sadeliktir. Ayrıca erkekler için de bohem bir stile uygun fular ya da atkı gibi aksesuarlar seçilebilir. Takılar konusunda ise hem kolye hem de yüzük modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca küpe takmayı seven erkekler de bohem bir tarz için ideal adaylardır.

Bohem Tarzı Kıyafetler
Bohem Tarzı Kıyafetler

Bohem Tarzı Bir Ev Nasıl Döşenir?

Bohem tarzı bir ev nasıl döşenir derseniz akla gelen ilk şey yine sadeliktir. Mesela evinizin salonunun ya da oturma odasının ortasında eskitme bir ahşap sehpa bu tarzın temsilcisi olabilir. Bohem ev dekorasyonu mobilyaları geçmişi anımsatabilir. Ama mesela yeni çıkan Chester koltuk modelleri de bu dekorasyonu tamamlayabilir.

Bohem Ev Dekorasyonu
Bohem Ev Dekorasyonu

Önemli olan bohem ev dekorasyonu için az ve öz eşya seçilmesidir. Büyük bir sehpa, tek parça bir kanepe modeli ve bir kaç işlevsel mobilya ile bohem stili bir dekorasyon yakalanabilir. Aksesuarlar konusunda yaratıcılık size kalmıştır. Dilediğiniz bir tablo ya da canlı renklerden oluşan bir kilimle evinizi tamamlayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Rengarenk Tişörtler Bu Yaz Çok Moda!

Editor

Hangi Erkek Giyim Tarzı Daha Çekici?

Kol Düğmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Kot Pantolonun Altına Nasıl Spor Ayakkabılar Tercih Edilmeli

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Chino Pantolon Seçenekleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Örgü Modası

Ahmet DOĞDU