Image default
Erkek Moda

Beyaz Her Yaz Moda

Her yaz moda olan beyaz renk artık sadece kadınların değil erkeklerin de kurtarıcısı. Beyaz şıklık özellikle gömlek konusunda erkekleri cezbediyor. Salaş gömlekler ve tişörtler ile altına giyebileceğiniz rahat bir pantolon size kolay bir şıklık elde etmenin yollarını sunuyor. Beyaz renk özellikle ter izi göstermeme konusunda oldukça başarılıdır. Koyu renkler çok terleyen kişiler için kabus haline gelebilmektedir.

*Beyaz tişörtler

Esmer bir tene sahipseniz beyz renk tam da size göre. Beyaz tişört modelleri ister baskılı ister baskısız hemen her erkeğin en sevdiği modellerden. Siyah pantolon ve beyaz tişört kombini yaparak akşam için de gündüz için de gereken şıklığı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Doğru kombini yaparak akşamın en cezbedici erkeği siz olabilirsiniz.

*Beyaz şortlar

Son zamanlarda oldukça moda olan beyaz şort modelleri her renkten gömlek ve tişört ile rahatlıkla birleştirilebilmektedir. Bu yüzden tam bir kurtarıcıdır. Her ne kadar leke konusunda biraz dikkatli olmayı gerektirse de beyaz modeller sıkç tercih edilmektedir.

*Beyaz gömlek albenisi

Beyaz gömlek erkekler için her zaman vazgeçilmezdir. Ve kadınların da gözdesidir. Her modele göre ve kesime göre farklı bir görüntü sunan beyaz gömlekler son zamanların yine gözdesi.Bu yaz da her yerde beyaz gömlekle rahatlıkl gezebileceksiniz. Gömlek rahatlığı ile gelen şıklık için farklı markaların farklı kesimlerinde beyaz gömlekler edinmek işinizi kolaylaştıracaktır. Kendinize en uygun modeli seçerek doğru kombini yapabilirsiniz.

*Beyaz ayakkabı

Yaz aylarının yine bir parçası olan beyz ayakkabı her renkte kombinin en rahat tamamlayıcısıdır. Siz erkekler için de yaz akşamlarının en çok dikkat çeken parçalarından birisi olabilir. Hem şık hem de modern kesimli bir ayakkabı edinerek tarzı yakalayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Pantolon Ayakkabı Kombini

Ahmet DOĞDU

Kuaförünüze İstediğiniz Saçı Tarif Edemeyenler Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Mango’nun Kalabalığına Artık Erkeklerde Karıştı

Ahmet DOĞDU

En İyi Giyinen 7 Ünlü Erkek

Ahmet DOĞDU

Erkek Cekette Drop Nasıl Kullanılır?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Ahmet DOĞDU