Image default
Erkek Moda

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

Kombin yaparken renk uyumuna dikkat etmek, birbiriyle uyumlu olan renkleri bir arada kullanmak oldukça önemlidir. Tabi ki, bu durum tek renk kombinlerinin başarılı olmayacağı anlamına gelmez. Fakat farklı renkleri bir arada kullanmak, hem sizin kombin oluştururken çeşitliliğe verdiğiniz önemi hem de bu çeşitli kombin parçalarını bir araya getirirken yakalamış olduğunuz başarıyı göstermiş olacaktır. Bu nokta da birbirine uyumlu renklerin hangileri olduğunu bilmek ve bu renkleri seçebilmek, kombin tasarımınızda büyük öneme sahiptir.

Birbirine uyumlu renkler arasından beyaz ile mavi kombini, çok uzun zamandır kullanılan ve modası hiç geçmeyen bir kombin stilidir. Beyazın saflığı ve kalitesi, mavinin dinginliği ve aynı zamanda ciddiyeti ile birleşince ortaya hem ‘’fresh’’ hem de estetik bir görünüm çıkmaktadır. İşte, bu mükemmel kombin çeşidinin birbirinden güzel ve şık 7 örneği:

mavi-beyaz-erkek-kombin.JPG

1. Karizmatik ve Rahat

İki düğmeli mavi ceket, açık mavi gömlek ve bunların altına giyeceğiniz beyaz keten pantolon ile hem karizmatik, hem de oldukça rahat bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz kemerin de koyu mavi olmasına özen göstermelisiniz.

2. Sakin ve Çalışkan

Mavi kazağın içerisine açık mavi gömlek giyip, bunu beyaz bir pantolon ile tamamladığınız zaman ortaya muazzam bir görüntü çıkacağının garantisini veriyoruz. Tabi ki, bu kombinin vazgeçilmezi de üzerinde mavi ve beyaz renklerini barındıran hafif ayakkabılardır.

3. Her Ortama Uyumlu

Koyu mavi blazer ceketin içine mavi ve beyaz desenli bir gölek ile beyaz veya bej bir pantolon tercih ederseniz, resmi ya da resmi olmayan tüm etkinliklere kolaylıkla uyum sağlamış olursunuz. Ancak gömlek desenlerinin dikey olmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.

2017-erkek-kombinleri.jpg

4. Aksiyon Adamı!

Mavi beyaz kombini çeşitleri arasında yer alan en dikkat çekici tarzlardan biri olan açık mavi blazer ceket içine daha açık tonlarda bir mavi gömlek ve bunların altına giyilecek beyaz bir pantolonla tamamlanan bu tarz sayesinde hem enerjik hem de prestijli bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

5. En Kesini En Sadesi

Halihazırda oldukça sade olan mavi ile beyaz kombini, daha sade olsun istiyorsanız, mavi bir ceketin içine beyaz bir gömlek ve bunların altına da gene beyaz bir pantolon giyerek bu sadeliği estetikle rahatça birleştirebilirsiniz. Ancak bu kombinin içerisine gene mavi ve beyaz aksesuarlar eklemenizde fayda var.

rahat-erkek-tarzlari.jpg

6. Daha Rahat ve İçten

Kombininizin çok daha rahat ve cana yakın gözükmesini istiyorsanız, Açık mavi bir gömlek ile bilek üstü beyaz bir pantolon tercihi yapabilirsiniz. Böylelikle doğa ile iç içe olan bir görünüm sergileyebilmeniz mümkündür. Tabi ki, gömleğinizin yakası açık ve bileklerinin dirseğinize kadar sıyrılmış olması gerekmektedir.

7. Enerjik ve Romantik

Birleştirmek istediğiniz kombininizin, içinizdeki enerjiyi ve romantik karakterinizi dışarıya yansıtmasını hedefliyorsanız, mavi işlemeli veya desenli gömleğin altına beyaz rahat bir pantolon tercihinde bulunabilirsiniz. Bu kombinde de gömleğinizin bilekleri sıyrılmış ve yakaları bir veya iki düğme açılmış olmalıdır.

Benzer Yazilar

Damat Tween 2016

Ahmet DOĞDU

Erkekler İle Sohbet Etmenin İncelikleri

Ahmet DOĞDU

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar

Erkek Ayakkabılarında 2018 Modası

Editor

Leonardo Dicaprio Giyim Tarzı

Editor

2016 erkek moda akımına giriş

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz