Image default
Erkek Sağlık

Beyaz Tenli Erkeklerin Yapması Gerekenler

Kolayca bronzlaşan, sıcak bir ten olarak bilinen beyaz tenli erkeklerin yaz aylarında ve kış aylarında nasıl giyinmelidir, hassas ciltleri ile karşılaştığı birçok soruna tavsiyeler, kullanması gereken parfümleri özellikle beyaz tenli erkeklerin özenle okuması için araştırdık.

Beyaz tenli erkeklerde giyim; Sıcak bir ten rengi olarak bilinen beyaz tenlerde en uygun seçimler koyu ve parlak renkte kıyafetlerdir. Malum yaz  sürecine giriyoruz tercihiniz beyaz keten gömlek size çok yakışacağını düşünürken, kış aylarında mavi ve kırmızı tonların size samimiyet ve sıcaklık katacaktır. Kaçınmanız gereken renk tonları ise başlıca ; yeşil, sarı, fıstık yeşili, hardal rengi ve kahverengi dolabınızda yer almaması gereken tonlardır. Beyaz tenli erkeklerde parfüm seçimi; beyaz tenli erkekler portakal, kayısı çekirdeği greyfurt özlü parfümleri güneş ışınları altında kullanmamalıdır.(20-30yaş)portakal,greyfurt,narenciye,bergamut gibi kokular tercih edilmelidir. (30-40 yaş)baharatlı ve tatlı olmayan kokuları tercih etmelidirler.(40 ve üzeri yaş) mümkün olduğunca az baharatlı ve fresh meyve özleri, okyanus ,okaliptüs tarzı kokuları kullanmalıdır. Beyaz tenli erkeklerin yapması gerekenler; temizleme ürünlerini kullanın, ciltte emilimi artıran maddelerden kaçının, silikon destekli ürünler kullanılabilir, güneşten olabildiğince korunun, cildi serin tutmaya özen gösterin, cildi kurutan ürünlerden uzak durun ve az köpüren temizleme ürünü kullanın. Bakım nasıl yapılmalı, öncelikle cildinizi ıslatın ve kaliteli bir temizleme sütüyle silin, nemli bir bezle temizleme sütünü güzelce teninizden arındırın, teninize uygun bir nemlendirici kullanın ve son olarak soğuk bir havluyu yüzünüzde bir süre kapatarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Beyaz tenli erkeklerin yaz aylarında yaşadığı birçok cilt problemi var bunlardan bazıları; aşırı sıcak, tenine uygun kıyafet seçimi, hassas ciltlerine uygun bakım ürünü seçimi ve parfüm seçimi gibi bir çok sorunla karşı karşıya gelmektedir biz bu makalemizde beyaz tenli erkeklerin yaşadığı başlıca sorunlar için tavsiyelerde bulunmaya çalıştık.aylarında ve kış aylarında nasıl giyinmelidir, hassas ciltleri ile karşılaştığı birçok soruna tavsiyeler, kullanması gereken parfümleri özellikle beyaz tenli erkeklerin özenle okuması için araştırdık.

Benzer Yazilar

YAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN TIRAŞ İPUÇLARI

Editor

Seksle ilgili yanlış bildikleriniz…

Ahmet DOĞDU

ERKEK SAĞLIĞI İÇİN ÖNEM TAŞIYAN TESTLER

Editor

Erkeklerin Korkulu Rüyası: Peyronie Hastalığı

Editor

Prostat Kanserine Karşı Altı Öneri

Editor

Erkek Vücut Tipleri Nelerdir?

Ahmet DOĞDU