Image default
Erkek Moda

Bileklik mi? Saat mi? 

Erkekler…

Basit parçalarla görünüşünüzü kolayca şık yapabilir ya da aynı kombini günlük tarzlarda da kullanabilirsiniz! Tarzınız duruşunuzdan, renklerden ve enerjinizden hissedilebilir. Bu kesinlikle kıskanılası!

Gelin, biz de bu farkı sağlayan küçük ayrıntılara göz atalım, işte karşınızda bileklik modası ve dijital kol saati modası!

Bileklik Erkek
Erkek Bileklikler

Bileklik Modası 

Bileklik erkek dünyasında tercih edilmeyen bir aksesuar olabilir, diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kafelerde, mağazalarda biraz çevrenize bakındığınızda, giydikleri takımlara aldırış etmeden giyinen ya da spor kombinini bunlarla tamamlayan pek çok kıyafete bilekliğin eşlik ettiğini göreceksiniz!

Hatırası kalan festival bilekliklerinden iki tarafını deniz çapası sayesinde birleştiren tasarım bilekliklere, ip bilekliklerden gümüş tasarımlara kadar pek çok türüyle farklı tarzlara hitap eden bileklik modası erkeklerin vazgeçilmezi olma yolunda ilerliyor.

Kol Saati

Kol saatleri ise bir erkeğin duruşunu değiştirdiği kadar kişinin kendisine de bir karakter katıyor. Zamanın kontrolünü böyle sağlayabilen erkeğin simgesel bir aksesuar ile bütünleşebilmesi ise şüphesiz ki etkileyici bir tarz haline geliyor.

Dijital Kol Saati
Dijital Kol Saati

Teknolojiyi telefon yüzünden elimizde tuttuğunuz bu günlerde böyle bir aksesuarı hala kullanmak isterseniz pek çok model sizi karşılıyor. Eski ve klasik bir görüntü ile takımınızı tamamlayabilir ya da akrep ve yelkovanı tamamen bir kenara bırakıp spor tarzda dijital kol saati ile günlük kıyafetlerinizi eşleştirebilirsiniz.

Basit dokunuşlar yapabilen bileklik erkek modasına renk verebilirsiniz. Bunun yanı sıra dijital kol saati kullanımı ile günlük rutininizi korumak sizin bir parçanız olabilir. Bütün bunlardan öte üzerinizde taşıdığınız her tişörtü, her pantolonu ve her ayakkabıyı olduğunuzu hissettiğiniz kişiliğin bir tümlemesi olarak görün, çünkü her an karşınıza anı bilekliğinin hatırasını merak eden ya da saatinizin şıklığına iltifatını esirgemeyen bir kadın çıkabilir! Bunu unutmayın.

Benzer Yazilar

Mango’nun Kalabalığına Artık Erkeklerde Karıştı

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

5 Adımda Tarz Bir Erkek Olmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyim Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Tarz Olmak İsteyen Erkeklere Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor