Image default
Kapak

Bir Erkeğe Yılbaşında Alınmaması Gereken 6 Hediye

Yılbaşında erkek arkadaşınıza, eşinize veya sevgilinize alacağınız hediyeler sayesinde onun muhteşem bir yıla başlangıç yapmasını sağlayabileceğiniz gibi yanlış bir kararla alacağınız hediye ile yıla hayal kırıklığı ile başlamasına da neden olabilirsiniz. Bu yüzden onun zevkleri ve tercihleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olmalı, hediye tercihinizi de bu yönde yapmalısınız. Tabi ki bu noktada her erkeğin kişisel olarak nefret ettiği ya da beğenmediği hediye çeşitleri bulunmaktadır. Eğer hediye alacağınız erkeğin kişiliği veya tercihleri hakkında bilgi eksikliğiniz mevcutsa, hediye alırken erkeklerin genel olarak hoşuna gitmeyecek olan hediye çeşitlerini bilmenizde fayda var. İşte, yılbaşında erkeklere alınmaması gereken 6 hediye çeşidi:

sevgilinize-yilbasinda-is-cantasi-asla-almayiniz.jpg

İş Çantası

Bir erkeğe alınmaması gereken yılbaşı hediyeleri arasında ilk sırada iş çantaları bulunmaktadır. Her ne kadar gerekli veya iyi bir tercih gibi gözüküyor olsa da iş çantaları hiçbir zaman erkeklerin yüzünü güldürecek ve onları heyecanlandıracak birer hediye değildirler. Çünkü yılbaşı tatilinde bile onlara işi ve stresi anımsatırlar.

sevgiliye-yilbasi-hediyesi-olarak-alinmamasi-gereken-hediyeler-arasinda-kravat-yer-almaktadir

Kravat

Erkeklere alınmaması gereken yılbaşı hediyeleri arasından bir diğeri ise kravatlardır. Özellikle geyik motifli olanları asla tercih etmemelisiniz. Zira o geyiklerin boynuzları, onlar için farklı anlamları çağrıştırabilir.

Kokulu Mumlar

Hediye olarak kokulu mum tercihinde bulunmak, hem kadınlar hem de erkekler için hiçbir anlam ifade etmez. Bu tür bir hediyeyi hangi amaçla almış olursanız olun, karşınızdaki insanın yüzünde belli belirsiz bir gülümsemeden başka bir etki yaratamazsınız.

yilbasi-hediyesi-olarak-ps-almak-erkeklerin-hosuna-gitmez.jpg

Bilgisayar veya Playstation Oyunu

Bir erkeğe oyun almak, onun ne kadar çocuksu bir karakteri olduğunu anlatmaya çalışıyormuşsunuz gibi bir hava yaratabilir. Bu durum da gereksiz tartışmaların önünü açabilir.

Yılbaşı Sepeti

Yılbaşı sepetleri oldukça genele hitap eden birer hediyedirler. Bu tarz hediyeleri akrabalarınıza veya komşularınıza aldığınız zaman duruma uygun bir tercih olabilirler. Fakat sevgilinize ya da eşinize alırsanız pek de büyük bir etki yaratmasını beklememelisiniz.

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümleri aslında oldukça romantik bir hediye tercihi gibi durabilir. Ancak fotoğraf albümleri siz ve hediye aldığınız erkeğin ortak kullanım aracı olacağı için ona kendini özel hissettirecek bir hediye tercihi değildirler.

Benzer Yazilar

2011 de vizyona giren Türk filmleri

Ahmet DOĞDU

türk filmleri 2012

Ahmet DOĞDU

2010′da Vizyona Giren Türk Filmleri

Ahmet DOĞDU

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz 4 Film

Yataklar Canlanıyor

Ahmet DOĞDU

Çalışanlar İçin Hafta Sonunu Değerlendirme Fikirleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz