Image default
FelsefErkek

Bir Erkeği Kendinize Bağlamanın Yolları

Erkeği elde tutmak için çaba göstereceğiniz bir canlı mıdır? Aslında bu her iki cins için de çaba ve sorumluluk gerektiren bazı ilkeleri gerektirir. Bir ilişkiyi sürdürebilmenin yolu daha çok karşılıklı birbirini tanımaya ve bu tecrübeyle ilkeler belirlemeye bağlıdır. Ancak elbette bazı genellemeler yapılabilir.

Özgür Bırakın

erkegi-elde-tutmanin-yollari-erkegi-ozgur-birakin.jpg

Erkeği mümkün olduğunca özgür bırakmalısınız. İlişkiden uzaklaşmaya çalışan erkeklerin genellikle çok bunaltıldığı gözlemlenebilir. Aşırı kontrolcü ve kısıtlayıcı tutum erkeği ilişkiden uzaklaştıracaktır. Bir erkeği elde tutmanın yolları arasında öncelikle yapmamanız gereken şeylerden bahsedersek, en başta onun özgürlüğünü kısıtlayan tutumlardan vazgeçmeniz gelir. Erkeğin sizden önce de bir yaşamı, arkadaşları, ailesi, alışkanlık ve zevklerinin olduğunu unutmamalısınız.

Dinleyin

Angry Couple Pictures Angry Couple - Wallpaper HD Collection

Erkek kendisini dinlemenizi ister. İyi bir dinleyici olmalısınız. Eğer iyi bir dinleyici değilseniz bile sevdiğiniz insanı dinlemek durumundasınız ve bunu seve seve yapmalısınız. Bırakın erkek kendini uzun uzun ifade etsin, buna sabır gösterin. Ancak sabır gösterdiğinizi hissettirmeyin yoksa çabanız hiçbir işe yaramayacaktır. Dinleme konusunda zorlanıyorsanız zaten yaşadığınız o ilişkiden kendi adınıza şüphe etmelisiniz. Zira bu belki de partnerinizi yeterince sevmiyorsunuz anlamına gelir.

Dürüst Olmak

Herkes kendince bir dürüstlük çizgisinde yürüyor. Kimse dürüst olmadığını itiraf etmiyor. Belki masum olabilecek yalanlar ilişkilerde bir şekilde yer alabiliyor. Ancak dürüst davranmak gerçekten çok önemlidir. Bir ilişkide yalanlar üzerine oturan bir süreç mutlaka günün birinde dağılacaktır. Hele ki bazı konularda yalan, masum olmaktan da çıkar ki bu ilişkinin noktalandığı anı öyle ya da böyle kısa sürede getirir. Geçmiş, bugün ve gelecek için masum olduğunu düşünseniz bile aranızda yalan bırakmamalısınız.

Tutku

bir-erkegi-elde-tutmanin-yollari.jpg

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında kullanılacak ilk kelime budur. Tutku erkeği size bağlayacaktır. Ancak tutkulu ve rahat tutumun yanı sıra ağır başlı tutumunuzu da erkek yerine göre sizden bekleyecektir. Farklı sosyal ortamlarda bulunduğunuzda her tavrınız erkeği etkiler. Ağırbaşlı tutumunuzla sosyal ortamlarda erkek rahatlayacaktır. Ancak rahat davranışlarınız arkadaş ve geniş aile ortamında erkeği tedirgin eder. Bu durum, “ben böyleyim” deyip geçiştireceğiniz bir durum değildir. Bu beklenen uyuma önem vermelisiniz.

Benzer Yazilar

Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları

Esmer Kadınları Vazgeçilmez Kılan 7 Özelliği

Günümüz Kadın Erkek İlişkileri Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Gerçek

Editor

Unutulmaz Bir Seks İçin En Uygun 3 Mekan

 Evliliğe Hazırlanın!

Ahmet DOĞDU

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Yorum Yaz