Image default
Erkek Moda

Bir Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Giysi

Bir erkeğin dolabında mutlaka olması gereken kıyafetler ve aksesuarlar ne olmalıdır? Hadi biraz düşünün. Dolaplarınızda olmayan, olmasını istediğiniz veya lazım olup da o an arkadaşlarınızdan istediğiniz şeyler nelerdir. Erkek giyim konusunda kadınlara göre daha az eşyaya sahip olabilir. Ancak erkek dolabı içerisinde olması gelen ve olmazsa olmazlar da vardır. Bir erkeğin dolabı aynı tarz giysi ve aksesuarlarla dolu olmamalıdır.

erkek-dolaplari

  1. Bir erkeğin dolabı içerisinde mutlaka modern, tarz ve hemen hemen her mevsimde giyilebilecek bir takım elbise olmalı. Özel günlerde, iş görüşmelerinde, özel davetlerde giymek için tarzınız olmasa da bir takım elbiseyi bulundurmalısınız. Tabi takım elbise ile birlikte kombin edebileceğiniz mont, atkı, kemer ve ayakkabıyı da unutmayın.
  2. Siyah kazak, siyah tişört, siyah sweatshirt kısacası üzerinize giyebileceğiniz siyah giysiler erkek dolabı içinde olmazsa olmazlardandır. Bu tarz kıyafetler can kurtarır. Aceleniz olduğunda bir Jean üzerine giyip çıkabileceğiniz ve sizi şık gösterecek giysilerdir. Çünkü siyah hemen hemen ker şeyle giyilebilen tek renktir.
  3. Erkek giyim ve aksesuarlarından olmazsa olamazlardan biri de gömlektir. Klasik tarzda ve spor tarzda bir gömleğiniz mutlaka olsun. Takım elbise giyemeyeceğiniz ama şık ve saygın olmanız gereken yerlerde gömlek sizi kurtaracaktır.erkek-moda
  4. Bir erkeğin dolabı içerisinde düz kesim pantolon ve blazer ceketin de olması gerekir. Hem günlük hayatınızda hem de özel günlerde de giyebileceğiniz bu kıyafetler size hem zaman kazandıracak hem de ne giysem derdini yaşatmayacaktır.
  5. Erkek giyim aksesuarlarından ve erkek dolabı içinde olmazlardan biri de saat, kravat ve kemerdir. Bunlara belki gözlüğü de ekleyebiliriz. Tarz olmak veya kıyafet konusunda sıkıntı çekmemek için, aynı tarzdaki kıyafetlerden onlarca olacağını, ihtiyacınız olabilecek kıyafetlerden birkaç adeti bulundurmanız yeterli olacaktır. alternatifli ve farklı konseptlerde ürünler dolabınızda olsun. Bakarsınız ihtiyaç olur.

Benzer Yazilar

Sonbahar Erkek Kombinleri

Editor

Uzun Boyle Erkekler için Birbirinden Şık Ceketler

Ahmet DOĞDU

Network Kış Sezonu

Ahmet DOĞDU

Sizi Çok Tarz Gösterecek Beyaz Tişört Kombinleri

Trençkotlarda 2016 Modası

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Sahip Olmak isteyeceği Armani Jeans Kemer Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz