Image default
Erkek Moda

Bir Erkeğin Elinin Altında Olması Gereken Aksesuarlar

KÜÇÜK AYRINTILAR FARK YARATIR

Günümüz modern erkeği artık kendine çok daha fazla dikkat eden, görünüşüne önem veren bir hale geldi. Öyle ki artık erkekler de modayı takip ediyor. Kendine neyin yakışıp yakışmayacağı konusuna daha çok kafa yoruyor. Metro seksüel erkek kavramı artık çağımız erkeklerini ifade eder hale geldi.

Günümüz erkeğine en çok yakışan aksesuarlar nedir peki. Sizler için derledik.

erkekte-olmasi-gerekenler

. Saat

Hiç şüphe yok ki saatler erkeklere en çok yakışan aksesuarlardan. Kıyafete uygun şekilde seçilerek, kola takılmış bir saat, erkeğin cazibesini tamamlamakta çok faydalı bir yardımcıdır.

erkek-aksesuar-modelleri

. Yüzük

Yüzükler, kadınlar kadar erkeklere de çok yakışan aksesuarlardandır. Kemik ve el yapınıza uygun şık bir yüzük takarak çekiciliğinizi arttırabilirsiniz. Bunu yaparken mutlaka kıyafete uyumlu olup olmadığı, parmağınızda güzel durup durmadığı gibi noktalar dikkat etmelisiniz.

erkegin-elinin-altinda-bulunmasi-gerekenler

. Gözlük

Erkeklere en çok yakışan aksesuarlardan bir tanesi de gözlüktür. Numaralı gözlük kullanıyorsanız size an yakışan çerçeveyi seçmeye, yüz yapınıza uygun çeşitler beğenmeye özen gösterin. Bunun yanında, güneş gözlükleri ile hem güneş ışınlarından korunabilir hem de daha karizmatik görünmenizi sağlayabilirsiniz. Takmasanız bile elinizin altında bulundurmak işinize yarayabilir.

erkege-yakisan-aksesuarlar

. Bileklikler

Yerine ve zamanına uygun bir şekilde kullanılmış bir bileklik, erkeklerin şıklığına çok katkı yapabilecek bir aksesuardır. Takım elbise için metal, spor kıyafetler için örme ya da deri bileklikler ile karşı cinsin gözünde artı bir puan elde edebilirsiniz.

erkek-aksesuarlari

. Cüzdan

Cüzdan, mutlaka erkeklerin elinin altında bulunması gereken eşyalardan bir tanesi. Hem para veya kartları saklamaktaki işlevi hem de şık gösteren bir ayrıntı olması bakımından bir erkek her zaman cüzdan taşımalıdır. Özellikle, kadınların yanında hesap ödemeniz gereken durumlarda, cepten para çıkarmak çok kötü bir görüntü oluşturduğu için siz siz olun mutlaka cüzdan taşıyın.

Benzer Yazilar

Erkek Sandalet Önerileri

Erkeklerde Hipster Giyim Tarzına Dair

Ahmet DOĞDU

Kadınların En Sevdiği Erkek Parfümleri

Erkekler İçin İdeal Mülakat Kıyafeti

Ahmet DOĞDU

Vücut Tipine Göre Erkek Jean Seçimi

Deri Mont Nasıl Kombinlenmeli?

Yorum Yaz