Image default
FelsefErkek

Bir Erkeğin İlgisini Gösteren 5 Beden Hareketi

Beden dili aslında hepimizin saklayamadığı, bilinçaltımızı ele veren en önemli unsurdur. Bazılarımız saklamaya çalışsa bile özellikle erkeğin beden dili şifreleri çözülebilir

Erkekler genellikle beden dillerini saklamaya çalışır ve sahnedeymiş gibi hayatlarını devam ettirirler.  Yaşları ne olursa olsun tüm erkekler farklı kişiliklerdeki rolleri oynamayı severler. Eğer sadece erkeklerin ağzından çıkan kelimeler yerine onların iç dünyasını anlamak istiyorsanız, beden dilini gözlemlemelisiniz. Erkek flört hareketleri, yalan söylediğindeki halleri gibi durumları doğru yorumlamak önemlidir.

1-Eğer bir erkek seviyorsa beden dili

Erkekler sevdikleri  kişinin gözlerine normalde olan bakışlarından daha uzun süre ve daha dikkatli bakarlar.  Genel olarak bir insan ile bakışma süremiz yaklaşık olarak 3 saniyedir.  Eğer Bir erkek dört ya da beş saniye süreyle bakıyorsa bu erkeğin seviyor olduğunu gösterir.  Aynı zamanda konuşurken fark etmeden dudaklara bakıyorsa ve ardından tekrar bakışlarını gözlere yöneltiyorsa bu hoşlanan erkeğin belirtileri olarak kabul edilir. Hafifçe öne doğru eğilerek konuşmaları da karşılarındaki kişiyi önemsedikleri ve saygı duydukları anlamına gelmektedir.
erkekler-kadinlardan-ne-ister-575366251

2-   Gergin olduklarında beden dili

Gergin olan erkekler daha çok ellerini kullanırlar.  Ellerinde bir nesne taşımaları (Örneğin araç anahtarı yada tespih gibi..) gerginliği ifade etmektedir.  Ayrıca erkekler kendilerini gergin hissettiklerinde ellerini nereye koyacaklarını bilemezler.  Elleri sürekli yer değiştirir ve Bir türlü karar veremezler

3-Yalan söylediklerinde beden dili

Yalan söyleyen insanların güldükleri zaman gözlerinin etrafında kırışıklık belirmez sadece ağızlarıyla gülerler, bu tüm insanlar için geçerlidir.  Bir kişinin gerçekten güldüğünü anlamak için göz çevresindeki kırışıklıklara dikkat etmek yeterlidir.

Erkeklerin yalan söylediğindeki işaretlerden diğer bir tanesi de ritmik olarak tekrarladığı hareketlerdir. Diğer bir beden dili hareketi ise yalan söyleyen erkeklerin ellerini ense ya da kulaklarına doğru götürmesi olarak bilinir.
bir-erkegin-seni-sevdigini-nasil-anlarsin-544140845

4-Aldatan erkeğin beden dili

Beden dili hareketleri ile aldatmayı kesin olarak tespit etmek mümkün olmasa bile, aldatan erkekler normalden hızlı yürür, ses tonu daha canlı ve daha gür çıkar eskisinden daha yüksek sesle kahkaha atarlar.

Aldatan erkekler eşlerine her ne kadar daha kibar davranmaya başlasa larda fiziksel olarak onları ihmal ederler.

5-Erkekler kısır sakladıklarımda

Eğer bir erkeğin ağzında lokma varmış gibi bir hisse kapılıyorsunuz ya da ağız hareketleri değişmişse sır saklama olasılığı yüksektir.

Benzer Yazilar

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

Ahmet DOĞDU

Kaybetmeye Mahkum Erkeklerin Tipik Özellikleri

Erkekler İçin İlk Görüşte Aşk

Ahmet DOĞDU

Erkekler Hakkında Doğru Sanılan Yanlışlar

Editor

En İyi Arkadaşı Kadın Olan Erkeklerin Yaşadığı 7 Durum

Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler

Yorum Yaz