Image default
FelsefErkek

Bir Erkeğin İyi Bir Baba Olacağının 4 Temel Göstergesi

Baba kelimesi hepimizin doğum anından sonra ilk çıkardığı kelimedir. Hepimiz için baba kavramı çok önemlidir. Hayatımızda tanıdığımız ilk erkektir. Kız çocuklarının biricik kahramanı erkek çocuklarının ise biricik dostudur.

Evet, herkes doğarken babasını seçerek dünyaya gelmiyor. Fakat bizler ileride iyi bir baba ve eş olabilecek erkekleri seçebiliriz.

İyi bir baba olmak için dört dörtlük bir hayat ya da görünüşe sahip olmanızdan bahsetmiyorum. Sadece birkaç küçük izlenim ve davranışla sizler de bu ayrımı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evet, bir erkekle birliktesiniz. Birbirinizi seviyorsunuz. Bununla birlikte artık geleceğe dair planlarınızda onun soyadını kendi isminizle söylediğinizi duyar gibiyim. Ömür geçirmek istediğiniz erkek ileride iyi bir eş ve baba olmalı ki ömrünüze ömür katabilsin.

İşte Erkeklerin İyi Bir Baba Olacağının 4 Temel Göstergesi;

Uyumludur

Sizin ani isteklerinize karşı anlayışlıdır. Her zaman olmasa bile genellikle yaptığı alışkanlıklarına ara verip sevdiğiniz filmi sizinle izler, koşabilir ya da imkânsız olsa da hala birkaç nesli tükenmekte olan alışveriş yapmanıza bile dâhil olabilir.

Bu uyumundan gelecekte sizin isteklerinize saygı gösterecek ve zor durumunuzda dâhil size destek olacaktır.

iyi-bir-baba-olmak.jpg

Eğlenceli Ve Pozitiftir

Her görüştüğünüzde size iyimser ve eğlenceli gelen bu adam ruhunuzu genç ve dinamik tutacaktır.

Sizin üzgün anınızda, anlayabiliyorum yerine sizi güldürmeye çalışıp durumla ilgili çözüm yolları arıyorsa ileride iyi bir baba olacağına kesin nokta atışıdır. Çünkü siz onun için değerlisiniz ve neşesiyle size üstesinden gelemeyeceğiniz bir durumun olmadığını hissettiriyor. Evlendiniz ve bir çocuğunuz oldu yeni doğduğu için biz kadınların başına uyku düzensizliği mutlaka gelecek. İşte o sevgiliyken neşeli olan muhteşem adam iyimser bir baba kimliğiyle imdadınıza yetişecektir. Neşeli halleri ve sıkılmadan çocuğunuzla ilgilenmesi ve sırf yüzünüzü güldürmek adına komik ifadelere bürünmesi.

dunyanin-en-iyi-babasi.jpg

Evet, Şimdiden Bu Tablonun Taslağını Görebilirsiniz

Size Karşı Her Zaman Dürüsttür

Kadınlar kimi zaman eleştirilmekten ve doğruları duymaktan pek hoşlanmaz. Sevgiliniz dürüst biriyse sizin üzüleceğinizi bilse dâhi doğruyu söylemekten çekinmez. Elbiseniz güzel değil ise söyler. Ya da uygun görmediği bir davranışınız varsa çekinmeden yüzünüze söyler. İşte o adamı bulduysanız sakın bırakmayın! Belki eleştirisi sizi biraz kırabilir fakat siz ömür boyunca yalansız danışabileceğiniz ve kararsız durumlarınızda konuşabileceğiniz sadık bir dost ve eş ile karşılaştınız demektir.

iyi-babanin-ozellikleri.jpg

Sinirlerini Her Zaman Kontrol Edebilir

İlişkinizde tartışmalar olduğu halde kolay sinirlenmeyen ve sakinliğini koruyabilen bir erkekle birlikteyseniz çok şanslısınız. Çünkü hep iki kişi kalmayacaksınız. Çocuklarınız olacak ve hepsine ayrı bir sabır kapasitesi gösterebilen bir babaya ihtiyaçları olacak. Sevgiliyken tartışmalarda sakinliğini koruyan erkeğiniz eminiz ki baba olduğunda aynı sakinlik ve şefkati gösterecektir.

Bu saydığımız özelliklere sahip bir erkeği bulduysanız sakın bırakmayın! Çünkü o erkek gelecekte dünyanın en iyi babası olabilir.

Benzer Yazilar

ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI KADIN SAÇ MODELLERİ

Editor

Tutarsız Erkek Davranışları

Ahmet DOĞDU

Çirkin Ama Çekici Erkeklerin Sırrı Ne?

Ahmet DOĞDU

Sevgilinizden Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylemelisiniz?

Ahmet DOĞDU

En Son Ne Zaman Seni Seviyorum Dedin?

Editor

Kadınlar Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapıyor?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz