Image default
Genel

Bir Erkek İçin ” Vazgeçilmez” Olmanın 5 Yolu

Kadınların çoğu hayatlarındaki erkeğin vazgeçilmezi olmak için bazı yollar arar. Birkaç küçük tavsiye ile bunu mümkün kılabilir, erkeğinizin vazgeçilmezi olabilirisiniz. Evli erkek evli kadın ilişkisi içinde erkeğin vazgeçilmezi olmanız için yapmanız gerekenleri sizin için paylaşıyoruz.

erkek_icin_vazgecilmez_olmak

  1. Özgüvenli ve Çekici Olun

Erkekleri için kendine güvenen kadın her zaman diğer kadınlardan bir adım öndedir. Kendini seven ve kendi ile barışık olan kadın mutlu kadındır ve dolayısı ile erkeğini de mutlu edecektir. Bundan dolayı erkek için vazgeçilmez olmak istiyorsanız kendinizle barışmalı, her şeyiniz ile yeterli ve mükemmel bir insan olduğunuz hissini karşı tarafa vermelisiniz. Tabi çekici olmak da bunun beraberinde gelecektir. Kendine güvenen, nerde ne yapması gerektiğiniz bilen, gittiği yere göre giyinip oturup kalkmasını bilen kadın her zaman çekicidir. Bu da erkeklerin tercihi olmasında etkilidir. İşin için biraz seksilik katmayı da ihmal etmeyin.

  1. Onu Güldürün

Tıpkı kadınlarda olduğu erkeklerde de güldüren insan olmak oldukça etkilidir. Erkeklerin gün boyu yaşadığı ciddi ortamdan sıyrılmasını, gülümsemesini ve rahatlamasını sağlayan kadınlar, her zaman erkeklerin vazgeçilmezi olacaktır.

ca. 2008 --- Styling: Deborah Waknin; Hair: Richard Marin; Make-up: Kate Lee; Manicure: Marsha Bialo --- Image by © James White/Corbis Outline

  1. Özgür Bırakın

Her insanda olduğu gibi erkeklerin çoğunda da özgür olma isteği oldukça fazladır. Evli erkek evli kadın ilişkisi söz konusu olduğunda çiftler birbirlerini bazen sıkabilirler. Bunu engelleyebilen, erkeğine düşünmesi, arkadaşları ile gezmesi, sorunları özgürce tek başına çözmesi için fırsat veren kadın erkek için vazgeçilmez olma yolundadır.

  1. Romantik Olun

Kadınlar kadar erkekler de romantizmden hoşnut kalmaktadır. Dozunda ve tadında bir romantizm, eşine sevgi ve tutku ile yaklaşan bir kadın erkek için vazgeçilmez olacaktır.

  1. Ona Erkek Olduğunu Hissettirin

Erkeklerin hayatta en nefret ettiği şey kendini yetersiz hissetmektir. Beceriksiz ve pasif olarak hisseden bir erkek, bunu hissettiren kadının yanında bir dakika bile kalamayacaktır. Bu yüzden evli erkek evli kadın ilişkisi içinde eşinize her zaman güçlü, kuvvetli, her konuda yeterli, kusursuz bir erkek olduğunu hissettirmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Tüy Dökme Yöntemleri

Editor

Parfüm Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jilet Mi? Traş Makinesi mi?

Editor

Android Mi iOS Mu?

Editor

Kadınlar Neden Efendi Erkeklerden Kaçar

Ahmet DOĞDU

2018’in En Kârlı Yatırımları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz