Image default
Vajinalog + 18

Bir Kadın Bir Erkekten Ne İster?

Kadınların hiçbir şeyden memnun olmadığını söyleyen “erkekler” , aslında bu yazı sizin için. Kadınlar, sizin de bildiğiniz gibi yapıları gereği duygusallardır. Bu duygusallık, bazen aşırıya kaçsa da mutlu olan bir kadının yüzünden gülümseme eksik olmaz. Kadınları çözmek için tercüman olmaya gerek yoktur, kendiniz olun yeter diyebiliriz aslında.

1. Erkeğinin Kendisine Güvenmesini ve Güvenilir Olmasını İster!

Güven duygusu, çok zor oluşmaktadır. Her koşulda kadınlar erkeğinin güvenilir olmasını ve kadınına güvenmesini ister. Güven kendiliğinden oluşmaz bazı şeyler zaman istemektedir ; fakat güven için ilişkide sağlam temel atılmalıdır. Sadakat , dürüstlük ve doğruluk ilişki için olmazsa olmazlarıdır. Güvensiz bir ilişki, iki taraf içinde boşa zaman kaybıdır.

2. Tatmin Olmak İster !

Gerek duygusal gerekse fiziksel olarak kadın tatmin ettiği kadar, tatmin olmak da ister. Tatmin olmak sadece cinsellik anlamında değildir, kadın duygusal olarakta ilgi bekler. Sevildiğini anlamak ve küçük süprizlerle özel olduğunu hissetmek ister. Kadın sevgisini belli eden , sevgisiyle onu doyum noktasına ulaştıran bir erkek ister.

3. Destek İster!

Maddi olarak düşünülse de bu kelime; aslında kadın en çok onu destekleyen, sahip çıkan, koruyan ve kollayan bir erkeğinin olmasını ister. Her zor anında destek olan, erkeğinin kadınının arkasında duran bir yapıya sahip olmasını ister.

4. Romantik Olmasını İster!

Kadın erkeğinin , duygusal olarak kendisine bağlanmasını ve arada bile olsa güzel sözcükler söyleyerek romantik olmasını ister. Bir kadını kendine aşık etmenin en önemli püf noktalarından biridir; aslında sevgilisinin veya eşinin onun için çabalaması ve değer verdiğini gösterecek şeyler yapmasıdır. İnanın ki, biraz sevgilinizi özel hissettirmek sizden bir şey kaybettirmez. Aksine mutlu ettikçe, mutluluğu yakalarsınız.

5. Anlayış İster !

Bir kadının içinde küçük bir kız olduğunu unutmamalı bir erkek, kadınının fikirlerini her zaman önemsemeli. Fikirlerini rahatlıkla söylerken anlayışla karşılamalı ve yanında olunmalıdır. Aşk; anlayış, sabır ve alttan almayı gerektirir.

6 . Özel Günlerinin Unutulmamasını İster!

Aslında özel günün kadını erkeği yoktur. Herkes doğum gününde hatırlanmak, bu özel günde arkadaşı, sevgilisi veya eşi için özel olduğunu bilmek ister. Bu nedenle kadın; doğum günü, yıl dönümü vs. gibi özel günlerde kendisine önem verildiğini ve özel günlerinin unutulmadığını bilmek ister. Bu özel günlerde yaptığınız süprizlerle, hayatınızdaki yerini ve kıymetini daha iyi anlar.

Benzer Yazilar

Cinsel İsteksizlikte Performans İlaçları Kullanmak

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU

Irina Shayk

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkilemek İçin 5 Yol

Editor

Erken Boşalmanın Önüne Geçin

Editor

Seks Oyuncaklarını Hayatına Sokmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU