Image default
Vajinalog + 18

Bir Kadını Geri Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Bitmesine rağmen sizde bitmeyen çok şey varsa, durup düşünmeye değer! Kadının güvenini geri kazanmak kolay olmayabilir fakat seven erkek bu uğurda gönlünü ortaya koyacaktır. Aşk insanın yüzyıllardır üzerine şarkılar şiirler yazdığı, anlamaya çalışsa da çözemediği bir duygu. Hem yoğun hem gelgitli bazen karşılıklı olsa da bazen tek bırakan bir delilik. Sevip aşık olduğunuz o kadın gitti veya ayrıldıysanız, bir ayrılık acısı mutlaka olacaktır. Bazen yolları ayırmak doğru karar olabilir fakat bazen de bir hatadır, dönmek gerekir!

Gelin kadınları geri kazanmanın yolları hakkında verdiğimiz önerilere bir göz atalım!

Kadınları Geri Kazanmanın Yolları
Kadınları Geri Kazanmanın Yolları

Karar Verip Harekete Geçin

İçinizdeki duyguların yalnızca “terkedilme” kaynaklı olup olmadığına karar verin. Reddedilmenin veya terk edilmenin yarattığı istem ile aşk ayrı şeylerdir. Geri kazanmadan önce, aşka dair duyguları ciddiye alarak, hayatınızda o kadını istediğinize ve aşık olduğunuza emin olun.

Hataları Kabul Edin

Ayrılığın nedenlerini ve bundaki payınızı düşünün. İkili ilişkilerde tarafların hatalarını fark edip düzeltmesi karşısındakine güven verecektir. Sevildiğini ve ona duyduğunuz aşkı, bu yoldaki çabalarınızla görmek isteyecektir. Kadının güvenini geri kazanmak onu kazanmanın ilk şartıdır.

Değişimi Hissettirin

Sevdiğiniz kadın için kendinizi törpüleyip değişebileceğinizi göstermelisiniz. İki tarafın da birbirine karşı anlayışlı bir tavırda olması sorunların üstesinden daha kolay gelinmesini sağlar. Kendi payınıza düşeni yani onun için yapabileceklerinizi sevdiğiniz kadına yansıtabilmelisiniz.

Kadını Geri Kazanma Yolları
Kadını Geri Kazanma Yolları Nelerdir?

Baş Başa Zaman Geçirin

Kadını geri kazanma yolları içinde en önemlisi ise zaman geçirmektir. Gözlerine bakarak onu sevdiğinizi hissettirerek duygularınızı açmanız onu geri kazanmanız için daha etkili olacaktır. Yalnızca ikinizin olacağı bir ortamda sevdiğiniz kadına dair duygu ve düşüncelerinizi ona daha rahat açabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Editor

Jessica Jane

Ahmet DOĞDU

Son 10 Yılın En Seksi 5 Mankenleri

Editor

Sertleşme Sorununa En Doğal Çözümler

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor