BİR KADINI GÜLDÜRMENİN YOLLARI Kadınları güldürmek erkekler için bir başarı olarak nitelenebilir. Bunu nasıl yapılacağı konusunda ise birtakım önerilerin farkında olmalısınız.  Bu önerileri dikkate... Bir Kadını Güldürmenin Yolları

BİR KADINI GÜLDÜRMENİN YOLLARI

Kadınları güldürmek erkekler için bir başarı olarak nitelenebilir. Bunu nasıl yapılacağı konusunda ise birtakım önerilerin farkında olmalısınız.  Bu önerileri dikkate alarak hem kadınları mutlu edebilir hem de ilişkinizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Bir kadını güldürmenin yolları mercek altına alındığında şu seçenekleri öne çıkartabiliriz.

kadinlar-ve kahkahalari

ESPRİLER YAPIN

Kadınları güldürmenin en klasik yolu espriler yapmaktır. Bir kadını güldürmenin yolları ele alındığında en öne çıkan unsur olan espri yapmakta dikkat edeceğiniz nokta esprilerin soğuk espri olmaması ve bayat espriler olmamasıdır. Özgün ve orijinal esprilerle her kadını rahatça güldürebilirsiniz.

kadinlari-guldurme-yollari

KENDİNİZE AŞIK EDİN

Kadınların bir erkeğe gülmesi için en önemli etken aşık olmasıdır. Eğer kadın size aşıksa esprileriniz soğuk ve bayat espri de olsa katıla katıla gülecektir. Bu yüzden eğer bir kadını güldürmek istiyorsanız onu kendinize aşık etmek kesin sonuç verecektir.

kadinlari-guldurme

FİZİKSEL ŞAKALARDAN UZAK DURUN

Soğuk ve bayat esprilerden kaçınmanız gerektiği kadar fiziksel şakalardan da kesinlikle uzak durmalısınız. Bir kadını güldürmenin yolları arasında yer almayan bu yolla birçok yolu deneyerek sonuca yaklaştığınızda eğer fiziksel el şakaları yaparsanız bütün yaptığınız birikenleri de yok etmiş olacaksınız.

kadinlari-guldurebilen-erkekler

BERABER GÜLÜN

Esprinize gülen kadını yalnız bırakmayın ve onunla beraber gülerek ortak nokta oluşturun. Bu sayede sizinle beraber gülen kadın ile aranızda sinerji oluşacak aranızdaki bağ güçlenecek.

gulumseyekadinlar

NELERE GÜLDÜĞÜNÜ TAKİP EDİN

Bir kadını güldürmenin yolları arasında bahsedeceğimiz bir diğer seçenek olan onu tanımanızı gerektiren husus da onu güldürürken aynı zamanda etkilemenizi de sağlayacak. Bir taşla iki kuş vurma anlamına gelecek olan bu davranışla kadın size gülerek iletişiminiz kuvvetlenirken size karşı bağı artan kadını güldürerek özgüveni yüksek ve samimiyeti yüksek bir diyalog kurmuş olacaksınız.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir