Image default
FelsefErkek

Bir Kadını Nasıl Mutlu Edersiniz

BİR KADINI NASIL MUTLU EDERSİNİZ?

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri olan kadınları anlayamama ve onların ne istediğini çözememek erkekleri kadınları nasıl mutlu edeceği noktasında kararsız bırakmaktadır. Bir kadını nasıl mutlu edersiniz dendiğinde yapılması gerekenleri şu şekilde sıralayarak zor durumda ve kararsız kaldığınızda nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz.

kadinlara-hediyeler

HEDİYELER

Kadını mutlu etmek isteyen erkeğin her zaman başvuracağı yollardan biri olan hediyeler hemen hemen her zaman kesin sonuç veren davranıştır. Hediye alma zamanı genellikle ihtiyaç durumunda olsa da özel günler de hediye almayı unutmak erkekler için oldukça olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden hediye zamanlamasını doğru yapmak da oldukça önemlidir.

guleryuz

KALİTELİ ESPRİLER

Bir kadını nasıl mutlu edersiniz sorusuna verilecek en önemli önerilerden biri de kaliteli espri üslubu olacaktır. Zekânın ve özgüvenin göstergesi olan esprileri yaparken dikkatli olmanız gereken nokta kaliteli espri yapmanız gerektiğidir. Bu sayede siz karşı rahat ve kendini ifade etmekte zorlana kadında rahat ve samimi davranışlar sergileyecek, kadını etkilemek için size ortam hazırlanmış olacak.

neseli-kadin

İLGİLENİN

Kadını en mutlu edecek davranışlardan biri de onunla ilgilenmektir. Bugün nasılsın, bugün işte neler yaptın, ya da daha önce haberiniz olan bir konuda ilgili davranışlar göstererek ona değer verdiğinizi göstermelisiniz. Özellikle de saç rengi değişimi ve diyet yaptığı zamanlarda saç rengin güzel olmuş, ne kadar da süzülmüşün gibi onu mutlu edecek sözler kullanarak kadını mutlu edebilirsiniz.

mutlu-kadin

TAKDİR EDİN İLTİFATLARI EKSİK ETMEYİN

Bir kadını nasıl mutlu edersiniz sorusuna verilecek önerilerden biri de onu onore edici davranışlarda bulunmak olacaktır. Başarılı bir iş gerçekleştirdiğinde onu takdir ederek onu mutlu edebilirsiniz. Onu takdir etmekle kalmayıp iltifatlar da ekleyerek onun mutluluğuna mutluluk ekleyebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Flört İnsanı Mısın Uzun İlişki Mi?

Editor

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Arabasına Aşık Erkekler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Editor

Regl Döneminde Cinsel ilişkiye Girilir Mi?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz