Image default
Genel

Bir Kadının Sizi Aramamasının 4 Nedeni

İlişkilerde erkeklerden çok kadınların, eşlerini aradıkları ve zaman zaman sorularıyla bunalttıkları olur. Birlikte olunmadığında neler yaptığınızdan, akıllarına gelen hemen hemen her şeyi sorarlar. Kadınların bu dürtüleri anaçlık duygularından olduğu söylense de meraklanma hislerinin de fazla olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu aramalar bir anda kesilirse? Birlikte olduğunuz kadın sizi aramıyorsa acaba bunun nedenleri nelerdir? Partneriniz sizi aramıyorsa, durum ciddi olabilir. Biraz dikkatli olup önlem almakta fayda olacaktır. Telefon çalmıyor ve kadınınız sizi merak etmiyorsa bunun nedenini bulup ona göre davranmalısınız. İşte temelde yatan 4 ana neden.

Woman texting

  1. Sadece birlikteliğinizde ona sadece seks için yanaştığınızı hissederse sizi bir daha aramak istemeyebilir. Telefon çalmıyor ve siz halen bekliyorsanız bunun nedenlerinden birincisi, seks için onunla olduğunuzu hissettirmişsiniz demektir.
  2. Partneriniz sizi aramıyorsa bunun bir diğer nedeni de kaba olmanı olabilir. ilişkilerin başında daha sıcak ve sevgi doluyken ilerleyen dönemde biraz daha rahat ve sert tavırlar sergileyebilirsiniz. Kadınlar bunu iyi analiz ederler. Giderek sizden soğumaya başlarlar. Eğer onu kaybetmek istemiyorsanız daha dikkatli ve nazik olun.
  3. Kadınınız sizi merak etmiyorsa ve artık eskisi gibi sizi fazla aramıyorsa bunun sebebi kıskançlık olabilir. Eğer sevdiğiniz kadını özel hissettirmeyip başka kadınlarla da ilgilenirseniz bu size karşı soğukluk hissetmesine sebep olabilir. Bu yüzden kıskançlık yaparlar ve size karşı soğuk davranabilirler.
  4. Kendinizi fazla tanıtmayın. Yavaş yavaş hem duygularınızı hem de karakterinizi ortaya koyun. Biraz gizemli olun, ancak fazla değil. Aksi halde kendinizi fazlaca göstermeniz veya buna çabalamanız sizi basit ve sıradan kılabilir.

Telefon çalmıyor ve kadınınız sizi merak etmiyorsa elbette bunun bir nedeni vardır. Partneriniz sizi aramıyorsa bunun sebepleri için önce kendi davranışlarınıza bakmalısınız.

Happy woman texting on her cell phone
Kendinizi Olduğunuzdan Fazla Göstermeniz

Evet, kadınların birçoğu zeki, başarılı, akıllı ve zengin erkekleri severler. Ancak kadınları aptal yerine koyarak kendinizi olduğunuzdan fazla göstermeye çalışmanız size sadece bir, olmadı iki gün kazandırır. Bunun farkına varan her kadın o an bu işe noktayı koyar ve artık sizi aramamaya başlar.

Benzer Yazilar

Bu Yaz Nasıl Tatil Yapılmalı?

Editor

Resim Sanatına Meraklı Erkeklerin Görmesi Gereken Sergiler

Ahmet DOĞDU

Nike Yine Yeni Bir Kış Sezonu İle Selamlıyor!

Ahmet DOĞDU

En Güzel Ama Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Editor

Kadınların Etkilendiği Kokular

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Ne Giyilir?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz