Image default
Vajinalog + 18

Bir Ön Sevişme Savaşı; Tek El ve Kopça

Erkek ve sütyen. Bu ikili aşk hayatı açısından en fakir olanlarda bile kaçınılması imkansız olanlar arasındadır. Öncelikler sütyeni icad eden kimseye erkekler olarak minnettarız. Çünkü sütyen olmasaydı kadınların göğüsleri çok daha erken yaşta sarkmaya başlayacak ve o kötü görüntüye maruz kalacaktık. Sütyenin ilk olarak M.Ö 7.yüzyılda Yunan Mitolojisi’nde resimlerde karşımıza çıkmaktadır. Korsenin yerini alarak destekleyici ve koruyucu olarak kullanılmaktadır. Günümüz de ise çok farklı türler ve ölçülerde karşımıza çıkmaktadır. Bunlar herkesin bildiği sıradan şeyler diyorsanız asıl konumuza gelelim; sütyen kopçası açmak.

sutyen-ve-erkek

Sütyen çeşitlerinin çoğu sırtı sardığından ortada iki tarafı birleştiren parçacığa kopça denmektedir. Ve doğru yer ve zamanda kopça çözmenin dayanılmaz karizması vardır. Konuyu biraz geriden ele alalım.Güzel bir akşam yemeği sonrası partnerinizin evindesiniz. Müziğin ve alkolün etkisi, gece ki tavırlarınızla birleşince kaçınılmaz bir yakınlaşma başlıyor. Sarılarak dans etmeler, partnerinizin boyuna küçük öpücükler, saçlarını okşamalarınız derken yavaşça köşe koltuğa uzanıyorsunuz.

cinsel-yasam

Ön sevişme dediğimiz heyecanlı kısım başlıyor. Karşılıklı üst çıkarmalar, ellerinizin vücudunda gezinmesi ve bir zaman sonra sütyenin verdiği rahatsızlık ortaya çıkıyor. İşte en kilit ana geldiniz. Şimdi iki elinizle sütyenin kopçasını açmaya çalışmanız ön sevişmede ki bütün ritminizi kaybedip bir daha o  ritmi yakalayamamanız hiç de ihtimal dışı değil. “Açılmıyor bu ya” şeklindeki cümleniz bundan sonraki performansınıza bile gölge düşürebilir. Kadınlar tecrübeli erkeklerden hoşlanır. O yüzden ritminizi hiç kaybetmeden bir eliniz gerektiği şekilde onun vücudunda gezinirken o kopçayı diğer elinizle açmayı başarmak sessiz şekilde başarı ödüllerini almanızı sağlayacaktır. Bu konuda istekli ve tecrübeli oluşunuzu gösteren bu küçük hareket ona güven dolu bir ön sevişme bölümü sağlayacaktır.

Ve sonrasında kendisini sizin kollarınıza teslim olmanın verdiği rahatlıkla bırakacaktır. Sütyen deyip geçmeyin. Konuya hakim olun.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Karşılaşmak İstemeyeceği 3 Şey

Ahmet DOĞDU

Kadınların Cinsellikle İlgili Küçük Sırları

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İçin Uygun Zamanı Yakalayın

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Silah Verilmez Konusunu Kapatıyoruz

Ahmet DOĞDU

jennifer nicole lee

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz