Image default
Vajinalog + 18

Bir Sevgi Gösterisi Olarak Seks

Son yıllarda kadın ile erkek arasında ki cinselliğin sevgiyi ve aşkı alevlendirdiği hatta bağlılığın, sadakatin de arttırdığı kabul edilen bir gerçek olmuştur. Sadece erkeklerin sevgi göstergesi olarak algılanmamalı. Aslında kadınlarında erkekler gibi cinsellik ile duyguları fark edilir hale geliyor, aşkı, sevgisi ve sadakatını arttırıyor. Bunun sebebi ise cinsellik. Bir çift arasında doruklarda yakınlaşmayı sağlayan, birbirilerini hem bedensel hem de ruhsal tanımaları, fark etmelerini sağlayan içi ısıtan bir ilişkidir.

Hayatın kuralı olarak kadınlar daha çok duygusal iken sevgiye,aşka şefkate önem veririp bu duygular hislerle hareket ederken ve arar iken erkekler ise daha çok cinsel içgüdüsüyle aşka yönelip sevgiyi arıyorlar.

sevisen-cift

Kısaca özet geçersek, kadın için seks sevildiğini ona karsı aşkını hissettiren bir araç iken erkekler için ise sevgisini sunmasının yolunu gösteren bir araçtır. Bundan dolayı kadınların en büyük yanlışlarından biri olan, erkeklerin sadece seksi düşünüyor bu yolda hareket ediyor algısı çok yanlış olup böyle düşünülmemesi gerekiyor.

Kadınların en çok hoşuna giden ve sevildiğinin anlamasına yardımcı olan yöntemlerden olan tenine temas ve dokunulmak ise bunun yanında da erkekler de dokunmaktan hoşlanırken, seks ile sevgisini göstermek için bir yol olarak görüyor. Kadınlar nasıl öpüşmek,göz göze derin bakışmak, konuşmak ve iletişime geçmek isteyip bunun gibi eylemlerle sevildiklerinin farkına varıyorlar iken erkekler ise bir sevgi göstergesi olarak seks kavramıyla bu duygularını gösterirler.

Yani erkeklerde cinsellik , en derinlerinde ki sevgisiyle ve partneriyle bağlantıya geçmesini, kendini ifade etmesine yardımcı olan en büyük yollardan birisidir. Erkeklerde cinsellik, bakışını ve farklılığını kadınların farkında olmaları ve mutlulukları için kullanmaları gerekmektedir. Bir sevgi gösterisi olarak seks kavramı oldukça önemlidir çünkü sevmek belki basit bir şeydir ama sevildiğini ve değerli olduğunu hissetmek çok şeydir, çok önemli olup en büyük hazinedir.

Benzer Yazilar

Erkekler Sevişirken Akıllarından Ne Geçiyor?

Yakıcı Yaz Aşkları

Editor

Cinsel Yaşamın Bel Ağrısı İle İlişkisi

Ahmet DOĞDU

Vajinismus ile Başa Çıkma Yöntemleri

Editor

Yatakta Söylenmemesi Gereken Sözler

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.2

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz