Image default
Erkek Moda

Biraz Moda Biraz Gözlem ve Biraz İncelik

ny-fashion-week-spring-2014-scheduleNew York’la son dönemlerde başlayan ve dört büyük moda haftası ismi ile anılan, hatta geçenlerde Paris tarafına geçen bu hafta, dün8 Paris’te son buldu, hiç ilginizi çekmedi, biliyorum. Evet, şaşırmadık. Çünkü günden güne karışan, değişen ve farklılaşan modaya, başını toprağın altına koymuş ve sürekli farklı tv kanalları arasında gezen arkadaşlar, bu duruma dair pek bir ayrıntıya ulaşmamış olabilir. Bu duruma karşın, onlar için özel bir servis ve destek sunmak gibi niyetimiz bazen oluyor, bazen olmuyor. Ama şu var. Öncelik, genellikle öncelik sağlayan tasarımlara ilişkin olduğu için, modanın gün yüzüne daha farklı bir alternatif ve yenilik sunmak adına, sürekli bu tip moda haftaları oluşuyor. Çünkü Paris, bu süreç içinde sürekli kendini geliştiriyor ve insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bireysel tüketimler, güncel etkileşimler ve benzeri gibi hemen hemen pek çok ayrıntıya dair aklınıza gelecek olan hemen hemen her türlü farklılığı, sizlere sunmak için, erkeksen gel diyoruz. Günden güne değişen, yenilenen ve büyüyen moda dünyasında bu denli bir denklem yaratmak adına, sürekli yeni içerikler üretmekte ve modanın inceliklerine ayrıntılı bir sunum hazırlıyoruz.

Ha bu arada evet, Paris dedik son gün dedik, biz de son gününde yakalar gibi olduk biraz. Çünkü sürekli etkin bir ayrıntı ile hizmet sunmak istediğimiz için, sıkı bir takip ile oraya gitmiş kadar olduk. Ayrıntıyı inceler kadar olduk, bireysel olarak pek çok notlar arasında, en çok yıldız koyduğum ve en çok konumuzun dışındaki; ünlülerin organizasyona gösterdiği ilgi. Rekor katılım olmuş. Kanye abi ve Kim yengemiz de oradaymış duyumlarımıza göre. İlgi çekici bir entelektüel destek desek, doğru deriz.

 

Türkiye’den katılım da yine üst seviyelerde. Erkekler için kazak ve triko tasarımları tanıtılıyor biraz şu sıralar. Gündemle ilgili bu tip bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Yazilar

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Yeni Sezon Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor

2016 yılı Damat marka erkek modası

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Yaz Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Spor Ceketler ile Tarzınızı Konuşturun

Yorum Yaz