Image default
Erkek Moda

Brad Pitt 4 Saç Modeli

Quentin Tarantino’nun son filmi olan “Once Upon A Time In Hollywood” filminde rol alan Brad Pitt, filmin vizyona girmesiyle yakın markaja alındı. Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen başarılı aktör, milyon dolarlık bütçelere sahip filmlerde gösterdiği performansların yanı sıra değişen tarzıyla da kendisinden sıkça söz ettiriyor. Başarılı aktörün sıklıkla değişen tarzının başrolünde saçları var. İşte altın saçlı aktörün geçmişten bugüne kullandığı saç modelleri…

İllegal Bir Model

Çok havalı olmasın, kullanımı rahat olsun dersiniz. Kullanımı herkeste rahat olur ama ünlü aktörde her zaman havalı olur. Ocean’s Eleven’in illegal adamının sık sık tercih ettiği kısa saç, kullanımı rahat tarzıyla erkeklerin tercihlerinin başında yer alıyor. İllegal görüntüden bahsetmişken Dövüş Kulübü filmindeki görüntüsü de Brad Pitt’in uzun süre kullandığı saç modelleri arasında yer aldı.

Brad Pitt Saç Stili
Brad Pitt Saç Stili

Risk Almayı Sevenler

Risk almayı sevenler için Brad Pitt kısa saç modellerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bir erkeği yakışıklı gösteren detaylardan en çok rağbet göreni olan 3 numara kesilmiş saç, Brad Pitt’in de kullandığı saç modelleri arasında yer alıyor. 3 numara saç kesimini bir kere deneyenlerin vazgeçemediği söylentiler arasında…

Özenle Şekillendirilmiş Saçlar

Ünlü aktör kullanımı zor saç modellerini denemekten çekinmiyor. “Brad Pitt uzun saç” arama motorlarında en çok aranan saç modeli olsa da filmde rol aldığı karakter gereği sprey ile şekillendirilmiş saç modelini de kullanan aktör, bu modeli sevmiş olacak ki, bir dönemini saçlarını sprey ile şekillendirerek geçirdi. Coen Kardeşler’in “Aramızda Casus Var” filminde saf bir spor antrenörünü canlandıran Brad Pitt, filmdeki stilini gerçek hayatında kullanmaya başlayınca saf spor antrenörü havası yerini salon adamına bıraktı.

Brad Pitt Uzun Saç
Brad Pitt’in Uzun Saçlı Hali

Kullanımı Zor Uzun Saçlar

Brad Pitt saç stili serüveninde, uzun saçlardan bahsetmezsek olmaz. Tercih ettiği uzun saç modeli ile tarzına antik bir Yunan heykeli havası katan Brad Pitt’in yelpazesi oldukça geniş. Truva filmindeki görüntüsü ile o yılların başında, ülkemizdeki kuaför vitrinlerinin en çok tercih edilen modeli olmayı da başarmıştır.

Benzer Yazilar

MISTER CARTOON Diesel LIMITED EDITION Saat

Ahmet DOĞDU

En iyi Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Dikdörtgen Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri

Kotun Altına Hangi Ayakkabılar Giyilir

Ahmet DOĞDU

Baggy Pantolonlar

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Şıklığınızı Tamamlayacak En Güzel Erkek Aksesuarları