Image default
Erkek Moda

Bu 6 Tulum Modelini Görünce Tulum Giymek İsteyeceksiniz

Erkek tulum modelleri bizlerin çoğunlukla çocukken giydiğimiz modellerden aklımıza kalanlardır. Ancak 90’lı yıllardan sonra yeniden trend olan tulum erkek modelleri son derece çarpıcı ve tarz bir moda akımı yaratıyor. Eskiden kilo sorunu yaşayan erkek ve kadınların alternatifleri arasındayken şimdi tüm bedenlerde bahçıvan kot tulum modellerine rastlayabiliyoruz.

Modern tulum modellerinde seksilik ve tarzı yakalama imkanı daha fazla. Peki erkek tulum modelleri içerisinden hangileri tercih edilmeli ve tercih edilirken nelere dikkat edilmeli?

erkek-moda-tulumlar

  1. Yaz döneminde askılı ve tişörtlerle giyilebilen modeller tercihe dilmeli. Fiziğinize ve vücut hatlarınıza güveniyorsanız kot, likralı kumaşların ağırlıkta olduğu tulum erkek modellerinden biri sizi daha çekici kılacaktır.
  2. Tulum seçerken tuvalet ihtiyaçlarınızın sıklığını da hatırlatmak lazım. Eskiden tulum modellerinin ön tarafından fermuar veya düğmeli bölgeler yoktu. Şimdilerde ise bu modeller var ve bu şekilde rahat olabilirsiniz. Akdi halde tuvalet ihtiyacınız için tamamen soyunmanız gerekecek.
  3. Bahçıvan kot tulumlar modasını yitirmeyen modellerdir. Ancak burada özellikle taşlanmış modeller daha revaçtadır. Ceplerinin tarz kesimleri, havalı askıları ile birlikte kombin edeceğiniz şapka, tişört, gömlek ve ayakkabılarla farklı bir tarza bürünürsünüz.
  4. Yazın tercih edilecek bir diğer tulum modelleri ise uzun tulumlardan çok şort-tulum modelleridir. Erkek tulum modelleri içerisinde en rahat ve en seksi modellerin olduğu bu tarzda kumaş ve terletmeyen kumaşların ağırlıkla oluşturduğu kıyafetler vardır. içlerine kolsuz kısa atletlerle havalı ve şık bir tarz yakalarsınız.erkek-trend
  5. Klasik tarza yakın tek renk, kumaş ve altı takım elbiselerin altına giyilecek şekilde tasarlanmış pantolonları ise tulum erkek modelleri arasında cesaret isteyen modellerdir. Altına rugan bir ayakkabı ve üzerine bir ceketle bambaşka bir hava yakalarsınız.
  6. Bahçıvan kot modellerde yırtık ve taşlanmış modellerin olduğunu söylemiştik. Bazı tulum modelleri sadece pantolon görünümlüdür ve üst kısımları katlanarak pantolonunuzun önüne sarkıtılır. Bu tarz modeller daha rahat ve jeanlerin tulum pantolon modellerindendir.

Benzer Yazilar

Kıvırcık Saçlı Erkeklere Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Makyajdan Hoşlanır Mı?

Ahmet DOĞDU

Gucci Guilty Pour Homme

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

MONCLER

Ahmet DOĞDU

Tarzınızı Sanata Dönüştürmenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz